Duży hotel to duże możliwości. Organizacja konferencji dla 230 osób z noclegiem dla wszystkich dla hotelu Campanile to pestka. I to w centrum Wrocławia, w wakacyjnej niższej cenie.

Hotel Campanile Wrocław to po pierwsze świetna lokalizacja – w samym centrum miasta, zaledwie 500 m od Dworca Głównego i 3 km od Rynku. Po drugie, ponieważ hotel posiada dużą bazę noclegową i dobrze wyposażone zaplecze konferencyjne, stanowi optymalny wybór, kiedy szukamy komfortowego miejsca na konferencję lub spotkanie biznesowe w sercu pięknego Wrocławia. A po trzecie, latem konferencje w Campanile kosztują mniej.

Sale konferencyjne w centrum Wrocławia w wakacyjnej cenie

Hotel dysponuje czterema salami konferencyjnymi, które łącznie pomieszczą ok. 230 osób. Największa sala – Magnolia – na 100 mkw. pomieści w ustawieniu teatralnym 100 osób. Mniejsze sale – Tulipan oraz Irys – po 60 osób każda w tym samym ustawieniu. Obie sale mierzą po 65 mkw. Najmniejsza sala – Krokus – choć mierzy również 65 mkw., stanowi miejsce na konferencję dla 50 osób. Dzięki systemowi mobilnych ścian sale można dzielić na mniejsze – także na naprawdę kameralne spotkania dla 16 osób – oraz łączyć w większe przestrzenie. I tak: Magnolia i Tulipan to miejsce dla 150 osób w ustawieniu teatralnym, Magnolia, Tulipan i Irys dla 230, a Tulipan i Irys to sala na 130 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny, niezbędny do organizacji każdego eventu sprzęt multimedialny: projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, klimatyzację oraz szybki Internet. Sale mają również dostęp do światła dziennego. Hotel zapewnia na życzenie klienta również usługi cateringowe.

Campanile Wrocław Stare Miasto sale konferencyjneCampanile Wrocław Stare Miasto sale konferencyjne

Organizatorzy konferencji nie muszą się martwić ani o parking – hotel dysponuje przestrzenią na 120 aut osobowych, ani o miejsce na chwilę wytchnienia po całym dniu wykładów w pełni sezonu letniego – wokół budynku jest duży teren zielony.

A propos letniego sezonu – hotel od 29 czerwca do 30 sierpnia 2015 r. oferuje wynajem sali konferencyjnej z przerwą kawową i lunchem dla grup min. 10-osobowych za 199 zł za dzień. Dla uczestników szkolenia parking bezpłatny i pyszna lemoniada w prezencie. Aby zarezerwować salę wystarczy zadzwonić: + 71 326 78 00 lub napisać: wroclaw@campanile.com oraz podać hasło: SZKOLENIE w WAKACJE.

Wygodne noclegi, przestronna restauracja

Zaplecze noclegowe obiektu z pewnością zaspokoi potrzeby niemałego eventu. Hotel oferuje 152 jedno- i dwuosobowe pokoje, w tym 74 typu twin - z oddzielnymi łóżkami. Każdy z nich jest komfortowo urządzony i wyposażony w to, co niezbędne, czyli wygodne łóżka, funkcjonalne łazienki z wanną lub prysznicem do wyboru, miejsce do pracy, telewizor LCD z telewizją satelitarną, bezprzewodowy Internet oraz czajnik z kawą i herbatą.

Na obiad czy wieczornego drinka hotel zaprasza do baru oraz restauracji, która pomieści 100 gości jednocześnie. A w swoim menu ma dania wegetariańskie oraz bezglutenowe.