Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Czecha 1, 34-500 Zakopane
www.zakopane.cos.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Modernizacja hotelu w Zakopanem dobiegła końca

Data aktualności: 15-01-2013

 • Modernizacja hotelu w Zakopanem dobiegła końca - Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

  W efekcie przeprowadzonych w hotelu prac remontowych rozbudowane zostały sale konferencyjna i restauracyjna. Powiększeniu uległy również znajdujące się w obiekcie pokoje i dział odnowy biologicznej.

   

   

   

   

   

   


  W hotelu Zakopane znajdują się sale konferencyjne, restauracja, gabinety odnowy biologicznej, 10 pokoi hipobarycznych, a także sala treningowa z regulowanym ciśnieniem, w której sportowcy będą mogli trenować w warunkach podobnych do tych, jakie panują na wysokości siedmiu tysięcy metrów nad poziomem morza. Placówka posiada 177 miejsc noclegowych w 97 pokojach dla gości.

  Remont należącego do Centralnego Ośrodka Sportu hotelu Zakopane rozpoczął się w 2010 r. Przebudowa, której koszt określono na ponad 29 mln złotych, była finansowana z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. W inauguracji działalności obiektu, która miała miejsce 11 stycznia 2013 r., wzięli udział minister sportu i turystyki Joanna Mucha, marszałek województwa małopolskiego Marek Sowa, dyrektor zakopiańskiego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Grzegorz Kotowicz oraz dyrektor generalny COS Piotr Marszałek.

  źródło: www.zakopane.cos.pl