Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Czecha 1, 34-500 Zakopane
www.zakopane.cos.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

Nowa hala widowiskowa OPO już otwarta! Czas na konferencje w Zakopanem

Data aktualności: 08-09-2016

 • Nowa hala widowiskowa OPO już otwarta! Czas na konferencje w Zakopanem - Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem

  Na organizatorów, którzy planują konferencję w stolicy polskich sportów zimowych, czeka teraz nowy obiekt. Wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa przy Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem 7 września br. uroczyście otworzyła swoje podwoje.

   

  Hala Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem to nowe miejsce, pozwalające na zorganizowanie konferencji, sympozjum, spotkania biznesowego w szerszym bądź węższym gronie, a także wydarzenia kulturalnego. Położony przy ulicy Bronisława Czecha 1 obiekt oferuje swoim gościom wyjątkową możliwość połączenia zespołowej pracy z aktywnym wypoczynkiem pod Tatrami czy zwiedzaniem atrakcji turystycznych po polskiej lub słowackiej stronie granicy.

   

   

  Spotkanie firmowe jeszcze bliżej szczytów Tatr

   

   

  Nowy ośrodek może przyjąć gości konferencji w 3 salach. Największa z nich, audiowizualna, pomieści 140 osób w układzie teatralnym. Dwie mniejsze oferują miejsca na 20 osób każda. Sale wyposażone są w nagłośnienie, sprzęt multimedialny oraz flipcharty. Z budynku hali można łatwo przedostać się za pomocą wybudowanej przez wykonawcę przewiązki do pływalni, a także funkcjonującego już od 4 lat w sąsiedztwie nowoczesnego internatu sportowego. Oferuje on możliwość zakwaterowania 177 gości konferencji w 97 pokojach, w tym dwóch typu studio.

   

   

  A po spotkaniu firmowym – relaks i sporty zimowe


   

  Relaksowi po spotkaniu firmowym i uprawianiu sportów zimowych oraz pieszej i rowerowej turystyki służy zaplecze odnowy biologicznej kompleksu. Mieści ono strefy hydroterapii, z wannami do hydromasażu oraz jacuzzi, kapsuły krioterapeutyczne, stanowiska do lasero- i fizykoterapii. Goście po spotkaniu będą mogli udać się także do sauny oraz pokoi z hipoksją, czyli urządzeniem mogącym symulować warunki panujące na dużych wysokościach. O zaspokojenie apetytów gości konferencji zadba z kolei działająca na terenie obiektu restauracja.

   

   

  Przygotowania do budowy kompleksu trwały od roku 2014. Wykonawcą projektu jest firma Mostostal Warszawa. Postawiony w technologii budownictwa pasywnego budynek posiada certyfikat Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego przy Politechnice Krakowskiej. Niskie zapotrzebowanie na energię uzyskano, między innymi, wykonując instalację do ogrzewania pomieszczeń za pomocą ciepła pobieranego z podziemnych odwiertów oraz z paneli solarnych.

   

   

  Dodatkową atrakcją dla organizatorów oraz uczestników konferencji może być fakt, iż gmach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich jest najwyżej położonym obiektem sportowym w kraju. Leży on na wysokości 901 m n.p.m.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: