Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój Wałbrzych

Ratuszowa 6, 58-300 Wałbrzych
www.aqua-zdroj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój Wałbrzych

Wkrótce otwarcie

Data aktualności: 11-06-2013

 • Wkrótce otwarcie - Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój Wałbrzych
  Prezydent Wałbrzycha ogłosił termin otwarcia Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój. Po wielu perturbacjach inwestycja jest wreszcie na ukończeniu.
   
   
   
   
   
   
   
  Na 21 czerwca 2013 r. zaplanowano uroczyste otwarcie Aqua Zdroju. Kompleks składał się będzie m.in. z krytej pływalni, hali widowiskowo – sportowej i hotelu, w którym znajdzie się również centrum konferencyjne.
   
  Aqua Zdrój powstaje w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień, w miejscu dawnej pływalni. Obiekt miał być gotowy już w październiku 2012 r., ale z powodu konfliktu między inwestorem – spółką miejską a generalnym wykonawcą doszło do znaczącego opóźnienia w budowie. Ostatecznie prace mają zostać sfinalizowane w drugiej połowie czerwca 2013 r.. 
   
  Centrum Aqua Zdrój ma być najnowocześniejszym obiektem sportowo – rekreacyjnym w rejonie Sudetów. Oprócz basenu z atrakcjami wodnymi, do dyspozycji gości oddane będzie centrum spa oraz dwa korty do gry w squasha. Bazą noclegową będzie dwugwiazdkowy hotel, w którym znajdą się 62 dwuosobowe pokoje. Na potrzeby gości biznesowych oddana zostanie sala konferencyjna mieszcząca do 100 osób. W obiekcie będzie również działała restauracja.