Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Postępu 17A, 02-676 Warszawa
www.adgarconference.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Kaczmarczyk Sales Director (22) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Centrum konferencyjne w Warszawie obchodzi czwarte urodziny i otwiera nowy obiekt

Data aktualności: 01-10-2013

 • Centrum konferencyjne w Warszawie obchodzi czwarte urodziny i otwiera nowy obiekt - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  Jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych centrów konferencyjnych w Warszawie obchodzi czwarte urodziny, podsumowuje dotychczasową działalność i zaprasza do nowego obiektu - Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota.
   
  W ciagu czterech lat w salach centrum konferencyjnego Adgar Plaza odbyło się 2,1 tys. wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 60 tys. gości. Obiekt znacznie rozwinął swoją ofertę i zyskał wielu zadowolonych klientów, z których 66% regularnie organizuje tu konferencje, szkolenia, eventy i różnego rodzaju spotkania biznesowe. Adgar Conference Group, spółka zarządzająca Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza na Mokotowie, tworzy właśnie kolejne obiekty – Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room, zlokalizowane w zachodniej części biznesowego centrum Warszawy, i tym samym poszerza swoją ofertę szkoleniową i eventową. Otwarcie nowej lokalizacji planowane jest pod koniec 2013 roku.
   
  Sześć sal konferencyjnych do dyspozycji
   
  Czwarte urodziny Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza to okazja nie tylko do świętowania, ale także podsumowań. Od początku działalności centrum stale się rozwijało i obecnie dysponuje 6 salami konferencyjnymi oraz 3 salami szkoleniowymi. W tym czasie również zespół obiektu został znacznie rozbudowany i obecnie tworzy grono doświadczonych specjalistów. Kolejny krok w rozwoju to poszerzenie oferty o sektor szkoleń i wydarzeń specjalnych, czyli otwarcie Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota, które mieści się w kompleksie biurowym przy Alejach Jerozolimskich, kupionym na początku czerwca 2013 r. przez Grupę Adgar.
   
  - Z każdym rokiem nasze Centrum Konferencyjne Adgar Plaza na Mokotowie zyskuje coraz więcej zadowolonych klientów, którzy do nas wracają oraz polecają nas innym organizatorom spotkań, konferencji czy szkoleń – mówi Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota. - To dowód na to, że nasza strategia polegająca na zapewnieniu najwyższej jakości usług, elastyczności rozwiązań i ciągłemu dążeniu do doskonałości, jak najbardziej się sprawdza. Te cztery lata działalności centrum na rynku były bardzo owocne, nie spoczywamy jednak na laurach – nadal chcemy się rozwijać, dlatego rozszerzamy naszą ofertę o sektor szkoleniowy oraz eventowy, a będzie to możliwe dzięki nowemu Centrum Szkoleniowemu Adgar Ochota. Jestem przekonana, że doskonała lokalizacja nowego centrum szkoleniowego, wyjątkowa przestrzeń zapewniająca niezwykle komfortowe warunki prowadzenia spotkań, a także doskonałe zaplecze techniczne i doświadczony zespół, pozwolą sprostać nowym wyzwaniom, które stawia przed nami współczesny rynek MICE - dodaje Bobowska
   
  Nowe miejsce na szkolenia w Warszawie
   
  Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, które powstaje w kompleksie biurowym mieszczącym się przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, charakteryzuje doskonała lokalizacja w odległości 4 km od dworca centralnego oraz nowoczesna aranżacja wnętrz, inspirowana najnowszymi trendami we wzornictwie. Nowy obiekt będzie oferował zarówno 8 funkcjonalnie zaaranżowanych sal szkoleniowych o powierzchni od 17 mkw. do 190 mkw., jak i unikalny Chill Room, idealny do organizacji niestandardowych spotkań. Dodatkowo, klienci będą mieli także do dyspozycji nowoczesny Event Room o powierzchni 176 mkw. z doskonałym zapleczem multimedialnym, w którym będzie można zorganizować spotkanie nawet dla 120 osób.
   
  Centrum Konferencyjne Adgar Plaza zajmuje łączną powierzchnię 750 mkw. i obejmuje 7 sal konferencyjnych. Wyróżnia je nowoczesny, ciekawy design i oryginalny wystrój wnętrz, dzięki czemu obiekt jest często wybierany przez organizatorów prestiżowych wydarzeń. Wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia. Układ centrum, które w sumie może pomieścić ponad 300 osób, umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Obiekt oferuje najnowocześniejsze wyposażenie audiowizualne oraz zaawansowane usługi multimedialne, takie jak video- i telekonferencje, jak również bezpłatną bezprzewodową sieć internetową WiFi. Ponadto centrum zapewnia kompleksową obsługę cateringową oraz miejsca parkingowe w atrakcyjnej cenie.

  Galeria

  • Centrum konferencyjne w Warszawie obchodzi czwarte urodziny i otwiera nowy obiekt - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  • Centrum konferencyjne w Warszawie obchodzi czwarte urodziny i otwiera nowy obiekt - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  • Centrum konferencyjne w Warszawie obchodzi czwarte urodziny i otwiera nowy obiekt - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  • Centrum konferencyjne w Warszawie obchodzi czwarte urodziny i otwiera nowy obiekt - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Oferty specjalne