Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Postępu 17A, 02-676 Warszawa
www.adgarconference.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Kaczmarczyk Sales Director (22) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Artur Filipiuk dyrektorem operacyjnym Grupy Adgar

Data aktualności: 04-03-2014

 • Artur Filipiuk dyrektorem operacyjnym Grupy Adgar - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  Do Grupy Adgar dołączył Artur Filipiuk, którego zadaniem będzie stworzenie i prowadzenie wewnętrznego działu operacyjnego oraz nadzór nad projektem technicznej modernizacji kompleksu biurowego Adgar Park West.
   
  Filipiuk jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie studiował Elektrotechnikę. Ukończył także podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami. Ma pięcioletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami technicznymi. - Stanowisko dyrektora operacyjnego w Grupie Adgar to dla mnie nie tylko duże wyzwanie, ale także ogromna szansa na wykorzystanie i doskonalenie moich dotychczasowych umiejętności – przyznaje Artur Filipiuk. - Firma cały czas się rozwija dlatego jestem przekonany, że moja współpraca z Grupą Adgar będzie bardzo interesująca. Dodatkowo miałem już okazję pracować dla Adgar z ramienia firmy Sodexo Polska. jako dostawca usług. Pełniłem wtedy funkcję inżyniera obiektu oraz menadżera technicznego. Podczas dwóch lat udało mi się poznać nie tylko specyfikę budynków Grupy Adgar, ale także charakter i atmosferę panującą w firmie - dodaje.
   
  Człowiek z doświadczeniem
   
  Artur Filipiuk będzie odpowiedzialny za kompleksowe usługi operacyjne i kontakt z najemcami budynków biurowych z portfolio Grupy Adgar w Polsce, które obejmuje: kompleks biurowy Adgar Park West, kompleks biurowy Adgar Plaza, budynek biurowy Adgar Business Centre I oraz Adgar Business Centre II oraz nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape. Do jego zadań należy też doradztwo przy wyborze oraz zastosowaniu najlepszych technologii przy projektowaniu powierzchni biurowej przyjaznej nie tylko pracownikom, ale także środowisku. Będzie również nadzorował prace przebiegające w obiektach Adgar oraz terminy ich wykonania.
   
  - W związku z prężnym rozwojem Grupy Adgar w Polsce postanowiliśmy, że nadszedł czas na stworzenie wewnętrznego działu, który będzie dedykowany działaniom operacyjnym i zarządzaniu naszymi nieruchomościami – mówi Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce. - Dodatkowo planujemy kompleksową modernizację niedawno zakupionego obiektu Adgar Park West, zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich 181. Obejmie ona stworzenie szklanej fasady z wewnętrznym atrium oraz wyjątkowej strefy sportu AdgarFit. Cieszę się, że nadzorem nad tym projektem zajmie się Artur Filipiuk, który ma olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto mieliśmy okazję dobrze się poznać przez ostatnich kilka lat przy okazji współpracy dla innych projektów Adgar - dodaje Litwin.
   

Oferty specjalne