Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Kongresowe Targi Kielce

Zakładowa 1, 25-672 Kielce
www.kielcekonferencje.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Rosołowska 79733...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Kongresowe Targi Kielce

Rozpoczął się ostatni etap modernizacji i rozbudowy obiektu na konferencje w Kielcach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rozpoczął się ostatni etap modernizacji i rozbudowy obiektu na konferencje w Kielcach - Centrum Kongresowe Targi Kielce

  Firma OPEUS pozyskała kontrakt na wykonanie prac w obiekcie powstającym na terenie Targów Kielce.

   

   

   

   

   

   

   


  Specjalizujące się w ślusarce budowlanej przedsiębiorstwo wyposaży budowane przez generalnego wykonawcę inwestycji firmę Budecon centrum kongresowe w fasady i świetliki stalowe. Zakres prac objętych umową obejmuje również wykonanie witryn oraz żaluzji elewacyjnych.

  Przypomnijmy, że od roku 2013 Targi Kielce dysponować będą dodatkowym budynkiem z 57-metrową wieżą widokową, w którym znajdzie się 5 nowych sal konferencyjnych dla ponad tysiąca osób. Największa sala kongresowa przewidziana jest dla 674 osób (557 na widowni i 117 na balkonach). Nowoczesny obiekt dzięki niestandardowym rozwiązaniom pozwoli na organizację zarówno dużych jak i kameralnych wydarzeń. Pełną funkcjonalność sali zapewnią rozsuwane trybuny, zlokalizowana pośrodku scena oraz możliwość wydzielenia dwóch niezależnych sal. 4 mniejsze sale konferencyjne po 100 osób będą posiadały również możliwość dowolnej konfiguracji powierzchni.

  Całkowity koszt inwestycji to ponad 60 mln złotych.

   


  źródło: www.opeus.pl

               www.targikielce.pl