Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Kongresowe Targi Kielce

Zakładowa 1, 25-672 Kielce
www.kielcekonferencje.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Rosołowska 79733...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Kongresowe Targi Kielce

Trwa rozbudowa przestrzeni targowej w Kielcach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa rozbudowa przestrzeni targowej w Kielcach - Centrum Kongresowe Targi Kielce

  Prace przy inwestycji o wartości ponad 60 mln złotych przebiegają zgodnie z harmonogramem.

   

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje Danuta Jamrozik-Szymkiewicz, dyrektor działu inwestycji i remontów w Targach Kielce, bryła centrum, w którym znajdą się sale konferencyjne o powierzchni 1,5 tys. mkw., jest już gotowa. Dzięki specjalnej konstrukcji w obiekcie będzie można organizować konferencje, sympozja i kongresy z udziałem nawet tysiąca osób. Już w lipcu 2012 r. rozpocznie się budowa parkingu wielopoziomowego mogącego pomieścić 500 samochodów. Największą atrakcją obiektu ma być jednak 57-metrowa wieża widokowa z salą bankietową.

  Ostatnim etapem rozbudowy Targów Kielce, który będzie miał miejsce w 2013 roku, będzie budowa terminalu wejściowego od strony zachodniej. W kolejnych latach przy terenach targowych planowana jest budowa hotelu oraz modernizacja kolejnych hal wystawienniczych. Targi Kielce czeka również wymiana systemu informatycznego.

     źródło: www.targikielce.pl