Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Kongresowe Targi Kielce

Zakładowa 1, 25-672 Kielce
www.kielcekonferencje.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Rosołowska 79733...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Kongresowe Targi Kielce

Gala z udziałem nowych Ambasadorów Kongresów Polskich

Data aktualności: 02-10-2014

 • Gala z udziałem nowych Ambasadorów Kongresów Polskich - Centrum Kongresowe Targi Kielce
  25 września 2014 r. w Targach Kielce odbyła się uroczysta gala, będąca podsumowaniem kolejnej edycji programu Ambasadorowie Kongresów Polskich. W wydarzeniu wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli świata nauki, stowarzyszeń branżowych i obiektów konferencyjnych.

  Tegoroczne posiedzenie kapituły Ambasadorów Kongresów Polskich miało miejsce 5 czerwca 2014 r. w Warszawie. To właśnie wtedy wyłoniono nazwiska kolejnych dwudziestu laureatów tego programu (zobacz listę laureatów). Są to osoby, które przyczyniły się do wyboru Polski jako miejsca organizacji kongresów i konferencji oraz wydarzeń z dziedziny nauki, kultury i biznesu.

  Podczas wrześniowej gali po raz pierwszy ogłoszono też wyniki konkursu dla Profesjonalnego Organizatora Kongresów za zorganizowanie 

  największego międzynarodowego kongresu w Polsce w roku 2013. Zwycięzcą pierwszej edycji plebiscytu zostały Międzynarodowe Targi Poznańskie

  (zobacz obiekt), organizator 19. Sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu - COP19. Przypomnijmy, że wydarzenie, które w listopadzie 2013 r. odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie (zobacz obiekt), zgromadziło 12 tys. uczestników.

    

  Podczas uroczystości zaprezentowano również szczegóły dotyczące organizowanego przez Poland Convention Bureau i Towarzystwo „Nasz Dom” projektu pt. „Wracamy do ogrodu”. Jednym z punktów wieczoru była zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci - podopiecznych Towarzystwa. W trakcie imprezy udało się zebrać na ten cel 3,5 tys. złotych.

  Na zakończenie gali goście udali się na pokaz mappingu, który miał miejsce na budynku Centrum Kongresowego Targów Kielce.

  Organizatorami wydarzenia były: Poland Convention Bureau, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Grono Targowe Kielce.