Hotel o standardzie trzech gwiazdek a także Centrum konferencyjne otwarto koło Torunia na terenie gminy Wielka Nieszawka.

Oba obiekty stanowią integralną część największego w regionie wodnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego Olender, który otwarty został z końcem sierpnia.

Hotel  o powierzchni 5,5 tys m.kw. do dyspozycji gości oddaje 28 komfortowo urządzonych pokoi, w tym pokoje typu lux oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają dostęp do Internetu. W standardzie są również TVSat,  sejf oraz lodówka z minibarem.

Nowe Centrum konferencyjne posiada 3 przestronne sale wielofunkcyjne, wyposażone w  profesjonalny sprzęt multimedialny wysokiej jakości.

Kompleks oferuje również zespół basenów, zjeżdżalnie, bicze wodne, jacuzzi oraz mnóstwo innych wodnych atrakcji. Goście korzystać mogą też z klubu fitness oraz siłowni a także SPA, które wyposażone zostało w sauny suche, solankowe, na podczerwień oraz parowe. W nowootwartym obiekcie znajdują się również strzelnica i kręgielnia.

Po sportowych szaleństwach sił nabrać można jedząc obiad w restauracji, w której serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej.

Cały obiekt  wybudowany został przez firmę Alstal z Inowrocławia.

źródło: http://www.olender.info