Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER w Wielkiej Nieszawce

Toruńska 34/40, 87-165 Wielka Nieszawka
olender.info

Skontaktuj się z obiektem

Lucyna Rogiewicz Manager ds. konferencji i imprez 56 62...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER w Wielkiej Nieszawce

Modernizacja strefy saun w CSiR Olender zakończona

Data aktualności: 22-02-2019

 • Modernizacja strefy saun w CSiR Olender zakończona - Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER w Wielkiej Nieszawce

  W oddalonym o 8 km od Torunia Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce poddano modernizacji strefę saun. Największa zmiana dotyczyła saun suchych, które zostały w pełni odnowione i wyposażone w nowe oświetlenie. Oferta rekreacyjna Centrum Sportu i Rekreacji Olender obejmuje również komfortowe i nowoczesne sauny: fińską, aromatyzowaną, na podczerwień, parową oraz parowo-solankową.

   

   

   


  Warto wspomnieć o możliwości zorganizowania w strefie saun dodatkowych atrakcji dla nawet 40 uczestników konferencji i szkoleń. Nocne sesje saunowania połączone są z rytuałami prowadzonymi przez specjalistów, cateringiem i korzystaniem z basenu. Centrum Sportu i Rekreacji Olender organizuje także cykliczne tematyczne imprezy, np. Noc Saunowa z Muzyką Filmową, w rytmach Reggae czy Indyjska.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne