Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa
adgarconference.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Zabielska Sales Department Manager 78566...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Centrum szkoleniowe Adgar Ochota jest już czynne

Data aktualności: 13-05-2014

  • Centrum szkoleniowe Adgar Ochota jest już czynne - Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
    Na mapie warszawskiej branży spotkań pojawił się nowy obiekt szkoleniowy. Jest nim Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, znajdujące się w w należącym do Adgar Conference Group kompleksie biurowym Adgar Park West.

    Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota posiada 630 mkw. powierzchni użytkowej. Obiekt charakteryzuje nowoczesna aranżacja wnętrz w kolorach bieli i soczystej zieleni. W Centrum mieści się 9 sal szkoleniowych o powierzchni od 17 do 190 mkw., w tym unikalny Chill Room, w którym mogą być organizowane spotkania w mniej formalnej atmosferze. Klienci obiektu mają także do dyspozycji nowoczesny Event Room z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Znajdujące się na parterze budynku pomieszczenie o powierzchni 176 mkw. może służyć jako miejsce na konferencję z udziałem do 150 osób. Na jego ścianach, oprócz 103-calowego ekranu plazmowego, zamontowano 11 dodatkowych ekranów, na których mogą być wyświetlane prezentacje. Ponadto Event Room jest wyposażony w indywidualny panel sterowania światłem, co pozwala na dostosowanie jego intensywności do potrzeb użytkowników, a także zmianę koloru oświetlenia i podświetlenia ścian w zależności od charakteru wydarzenia lub w celu zmiany nastroju.
     
    - Rynek MICE w Polsce to obszar, który wciąż się rozwija i jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania - przyznaje Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group. -  Potrzeby i wymagania klientów także się zmieniają, dlatego aby wychodzić im naprzeciw, bezustannie szukamy nowych rozwiązań. Stworzenie drugiego obiektu w ramach Adgar Conference Group to kolejny, duży krok w naszym rozwoju. Zależało nam przede wszystkim na funkcjonalności oraz zapewnieniu maksymalnie komfortowych warunków organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Liczymy na to, że nowe miejsce, tak jak nasze centrum konferencyjne na Mokotowie, które zyskało szerokie grono lojalnych klientów i jest rozpoznawalnym miejscem na eventowej mapie Warszawy, będzie dużym sukcesem - dodaje.

Oferty specjalne