Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa
adgarconference.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Zabielska Sales Department Manager 78566...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Event Room w kompleksie Adgar Park West wyznacza nową jakość konferencji

Data aktualności: 22-07-2014

 • Event Room w kompleksie Adgar Park West wyznacza nową jakość konferencji - Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
  W znajdującym się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie mieści się sala konferencyjna, w której dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwa jest szybka zmiana aranżacji - z konferencyjnego na eventowe.
   
  - Event Room, który stworzyliśmy przy Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w kompleksie biurowym Adgar Park West, to odpowiedź na bardzo wymagający i wciąż rozwijający się rynek MICE – przyznaje Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group. - Nasz nowy obiekt to miejsce, które wyróżnia się w Warszawie. Gwarantujemy oryginalną oprawę każdego wydarzenia i niekonwencjonalne podejście do każdego zapytania ze strony organizatorów. Ważną cechą naszego obiektu jest możliwość szybkiej zmiany aranżacji wnętrza, dzięki czemu możemy płynnie przejść ze spotkania o charakterze biznesowym w wieczorny, mniej formalny event, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z oświetleniem lub budową scenografii - dodaje.
   
  Na konferencje i kolacje biznesowe
   
  Na przełomie czerwca i lipca 2014 r. w Event Roomie odbyło się Polsko-Litewsko-Koreańskie Forum Organów Regulacyjnych. które zostało zorganizowane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele kluczowych resortów Polski, Litwy i Korei, reprezentanci stowarzyszeń i firm.
   
  Adgar Park West sala konferencyjna sala eventowa
  Podczas jednodniowego spotkania dla 100 osób w Event Roomie zostały zorganizowane konferencja oraz uroczysta kolacja. 
  Wielofunkcyjne pomieszczenie o powierzchni 180 mkw. zostało wyposażone w jedenaście 46-calowych monitorów, 103-calową plazmę, indywidualny panel sterowania światłem, system nagłośnienia BOSE oraz rozbudowany system audiowizualny. Jak zapewniają przedstawiciele Adgar Conference Group, możliwość sterowania światłem w sali pozwala na manipulowanie przestrzenią w elastyczny sposób, a kompozycja ciepłych i zimnych barw daje możliwość szybkiej zmiany panującego w niej nastroju. To z kolei pozwala, po zakończeniu konferencji prasowej czy szkolenia biznesowego, w krótkim czasie zmienić salę konferencyjną w salę bankietową. Białe ściany Event Roomu mogą też z powodzeniem pełnić funkcję ścianek wystawienniczych - znalazły się w nich specjalne wnęki służące do prezentacji różnego rodzaju produktów. Przy sali znajduje się dodatkowe pomieszczenie z białymi sofami, w którym prelegenci mogą się zrelaksować i przygotować do wystąpienia.

Oferty specjalne