Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa
adgarconference.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Zabielska Sales Department Manager 78566...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Ochota na konferencję? Otwarto nowe sale Centrum Szkoleniowego Adgar

Data aktualności: 12-10-2016

 • Ochota na konferencję? Otwarto nowe sale Centrum Szkoleniowego Adgar - Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

  Na warszawskiej Ochocie, przy Alejach Jerozolimskich 181, w okolicy CH Reduta oraz Blue City, otwarto 15 nowych sal w centrum konferencyjno-szkoleniowym Adgar. Ośrodek zaprasza organizatorów spotkań do pomieszczeń o łącznej powierzchni 685 mkw.


   

  Centrum, którego właścicielem jest spółka Adgar Polska, oferuje przestrzeń do organizacji konferencji i szkoleń blisko biurowców Ochoty, Włoch oraz Służewca. Obiekt dzieli niewielka odległość od stołecznej obwodnicy i autostrady A2, a położenie zapewnia gościom wygodny dojazd z lotniska Chopina, a także dworców: Centralnego oraz Zachodniego.

   


  Jeszcze większe zaplecze konferencyjne

   

   

  Na terenie ośrodka znajduje się teraz 20 sal konferencyjnych, o powierzchni od 16 do 660 mkw. Do dyspozycji organizatorów jest szeroki wybór pomieszczeń: od małych board roomów, mogących posłużyć do przeprowadzenia spotkania na 8 osób, przez sale na 40–50 osób w układzie teatralnym, aż po event room dla 150 osób oraz atrium na 350 osób w układzie teatralnym lub bankiet dla 500 gości.

   

   

  Profesjonalne wyposażenie multimedialne sal konferencyjnych

   

   

  Wyposażenie sal obejmuje projektory multimedialne z ekranami, system nagłośnienia z przewodowymi lub bezprzewodowymi mikrofonami, flipcharty oraz dostęp do Internetu. W klimatyzowanych pomieszczeniach uczestnicy konferencji znajdą także ścienne ładowarki do telefonów. Do dyspozycji gości event roomu oddano dodatkowo system ściennych monitorów LCD oraz plazmowy ekran o przekątnej 103 cali.

   

   

  Klienci mogą również liczyć na pomoc techniczną, a także na dodatkowe usługi, takie jak: obsługa cateringowa, transport, tłumaczenia czy przygotowanie materiałów konferencyjnych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne