Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Wrocławska 158, 45-835 Opole
www.cwkopole.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bożena Bednarek 885 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Trwają poszukiwania zarządcy opolskiego centrum kongresowego

Data aktualności: 12-02-2013

 • Trwają poszukiwania zarządcy opolskiego centrum kongresowego - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

  Opolski magistrat unieważnił drugi konkurs na dyrektora obiektu kongresowego powstającego przy ul. Wrocławskiej. Niezależnie od problemów z wyborem zarządcy obiektu ma on zostać oddany do użytku pod koniec 2013 r.

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje w rozmowie z serwisem Gazeta.pl Arkadiusz Wiśniewski, wiceprezydent Opola, do drugiego konkursu zgłosiło się trzech kandydatów, jednak żadna z przedstawionych przez nich koncepcji funkcjonowania CWK nie spotkała się z akceptacją komisji rekrutacyjnej. Niebawem ma zostać ogłoszony kolejny konkurs - w przypadku, gdy on również nie zostanie rozstrzygnięty, zatrudniona zostanie firma, która zajmie się organizacją funkcjonowania placówki. - Zależy nam na tym, by wyznaczyć dyrektora odpowiednio wcześniej. Chodzi o to, by już pracował nad przygotowaniem funkcjonowania centrum. W chwili, gdy zakończy się budowa, obiekt nie może stać tygodniami pusty - tłumaczy wiceprezydent miasta.

  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji opolskiego magistratu. W obiekcie znajdzie się hala o powierzchni 1,5 tys. mkw., foyer o powierzchni 1,3 tys. mkw., sala konferencyjna dla 200 osób oraz zaplecze gastronomiczne i usługowe. Obiekt będzie wykorzystywany jako przestrzeń na kongresy, konferencje, targi, prezentacje i wystawy. Pierwotnie budowa Centrum miała zakończyć się w maju 2012 r., obecnie jako termin zakończenia inwestycji podaje się wrzesień 2013 r. - sam obiekt miałby zostać oddany do użytku pod koniec 2013 r.

  źródło: Gazeta.pl