Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ComfortBiznes Pruszków

Boleslawa Prusa 1, 05-800 Pruszków
www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Ważny Kierownik ds kluczowych klientów 22 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ComfortBiznes Pruszków

Zakończył się proces adaptacyjny trzygwiazdkowego hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zakończył się proces adaptacyjny trzygwiazdkowego hotelu - ComfortBiznes Pruszków

  Obiekt kieruje swoją ofertę do ludzi biznesu, grup zorganizowanych oraz organizatorów konferencji zainteresowanych wynajmem sal konferencyjnych.

  Znajdujący się w pobliżu kompleksu sportowego „Znicz” i Parku Potulickich hotel ComfortBiznes Pruszków dysponuje obecnie 68 pokojami, restauracją specjalizującą się w daniach kuchni polskiej oraz zapleczem konferencyjnym. Składają się na nie cztery sale konferencyjne: Sala Londyn (mieszcząca 130 osób w ustawieniu teatralnym, 60 w ustawieniu bankietowym i 80 w ustawieniu szkolnym), Sala Bruksela (mieszcząca analogicznie: 80, 40 i 40 osób), Sala Oslo (50, 20 i 20 osób) i Sala Monako (15, 10 i 10 osób). W pomieszczeniach organizować można konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne dla przedstawicieli dowolnej branży.

  Dzięki adaptacji hotelu na obiekt o profilu ściśle biznesowym ComfortBiznes Pruszków przekształcił się w placówkę posiadającą atrakcyjne zaplecze rekreacyjne i dysponujące  wieloma usługami konferencyjnymi. W hotelowej restauracji pojawił się kącik dla dzieci, a na zewnątrz - plac zabaw. Ponadto w obiekcie zaaranżowano pokoje dla kobiet, oferujące przegląd najnowszych magazynów lifestylowych, próbki kosmetyków oraz przedmioty codziennego użytku.

  źródło: www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Oferty specjalne

 • ComfortBiznes Pruszków zaprasza do organizacji konferencji i szkoleń

  Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzenia ComfortBiznes w Pruszkowie. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZ HOTEL? -Łącznie 130 MIEJSC NOCLEGOWYCH -DOGODNA LOKALIZACJA -5 KLIMATYZOWANYCH SAL KONFERENCYJNYCH oraz 2 APARTAMENTY BIZNESOWE -RESTAURACJA -DUŻY, MONITOROWANY PARKING CO...