Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ComfortBiznes Pruszków

Boleslawa Prusa 1, 05-800 Pruszków
www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Ważny Kierownik ds kluczowych klientów 22 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ComfortBiznes Pruszków

Udogodnienia dla pań

Data aktualności: 22-11-2012

 • Udogodnienia dla pań - ComfortBiznes Pruszków

  W lipcu 2012 r, pruszkowski hotel wzbogacił swoją ofertę o specjalną linię usług dedykowaną płci pięknej. Część hotelowych pokoi zyskała dodatkowe wyposażenie oraz udogodnienia, które powinny zyskać uznanie w oczach przede wszystkim pań.


   

   

   

   

   


  Wraz z nastaniem sezonu urlopowego uwaga hotelarzy została zwrócona na te punkty w ofercie, które umożliwiają odróżnienie się od konkurencji. W pokojach hotelu ComfortBiznes Pruszków pojawiły się dodatkowe sprzęty, m.in. czajniki, zastawa i wybór herbat oraz kąciki z prasą kobiecą. Recepcja jest przygotowana do pośrednictwa w zamawianiu usług fryzjerskich, kosmetycznych, organizacji prania odzieży oraz jej zakupu.

  W akcję został zaangażowany cały personel hotelu po to, by kobiety spędzające czas w obiekcie poczuły się docenionymi i wyjątkowymi gośćmi. Cena za nocleg pozostała bez zmian. - Jeśli Panie po pobycie u nas będą miały świadomość tego, że jesteśmy otwarci na ich potrzeby i że jesteśmy do ich pełnej dyspozycji, z pewnością wspomną kiedyś naszą gościnność. Dopiero wtedy, gdy z tego powodu wrócą do ComfortBiznes Pruszków, uznamy akcję za sukces i ocenimy efekty włożonej pracy - tłumaczy Mariusz Kuch, manager hotelu.

  ComfortBiznes Pruszków to trzygwiazdkowy hotel znajdujący się w pobliżu kompleksu sportowego „Znicz” i Parku Potulickich w Pruszkowie. Obiekt dysponuje 68 pokojami, restauracją i zapleczem konferencyjnym. Cztery sale konferencyjne, które znajdują się na terenie hotelu są w stanie pomieścić do 150 osób. W obiekcie mogą być organizowane konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne dla przedstawicieli dowolnych branż. Dodatkowych informacji na temat oferty hotelu ComfortBiznes Pruszków udziela recepcja obiektu - tel. 22 739 27 00, e-mail: recepcja@pruszkow.comfortbiznes.pl.

  źródło: www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Oferty specjalne

 • ComfortBiznes Pruszków zaprasza do organizacji konferencji i szkoleń

  Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzenia ComfortBiznes w Pruszkowie. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZ HOTEL? -Łącznie 130 MIEJSC NOCLEGOWYCH -DOGODNA LOKALIZACJA -5 KLIMATYZOWANYCH SAL KONFERENCYJNYCH oraz 2 APARTAMENTY BIZNESOWE -RESTAURACJA -DUŻY, MONITOROWANY PARKING CO...