Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Copernicus Toruń Hotel

Pierwsze konferencje w obiekcie już we wrześniu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pierwsze konferencje w obiekcie już we wrześniu - Copernicus Toruń Hotel

  Hotel ma specjalizować się w organizacji dużych imprez oraz konferencji i spotkań branżowych.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W czterogwiazdkowym obiekcie przy Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu znajdzie się 149 pokoi i ponad 500 mkw. powierzchni konferencyjnej. Wiadomo już, że największa sala o powierzchni 470 mkw. będzie mogła być podzielona na sześć mniejszych pomieszczeń. W hotelu pojawią się również cztery mniejsze sale konferencyjne.

  Obiekt zaoferuje gościom prawie 300 miejsc noclegowych. W kompleksie pojawią się również restauracja, klub hotelowy oraz strefa spa z centrum fitness, saunami i  basenami. Pierwszy z nich, o powierzchni 300 mkw. powstaje na świeżym powietrzu. Drugi, o tej samej wielkości, znajdzie się w szklanej hali o powierzchni 670 mkw.
  W Copernicusie nie zabraknie też siłowni i kręgielni. Ciekawostką ma być wielki zegar słoneczny umieszczony na dachu obiektu, który będzie widoczny widoczny z pobliskiego mostu drogowego oraz lewego brzegu Wisły.

  Inwestorem obiektu jest bydgoska spółka L&P. Za projekt kompleksu odpowiada gdyńska pracownia CKK Architekci.

   


  źródło: www.konferencje.pl