Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Copernicus Toruń Hotel

Nowy termin otwarcia

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy termin otwarcia - Copernicus Toruń Hotel

  Wyznaczony został nowy termin otwarcia Hotelu Copernicus w Toruniu.

   

   

   

   

   

   

   


  Wydaje się, że opóźnieniom w budowie hotelu Coperncicus nie ma końca. Termin inauguracji tego nowoczesnego obiektu został po raz kolejny przesunięty.  Tym razem jednak wszyscy liczą na to, że nowo ustalonego terminu uda się dotrzymać. Data, z którą wiąże się ogromne nadzieje to wrzesień' 2012.

  Czterogwiazdkowe Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe Copernicus powstaje między Bulwarem Filadelfijskim a ul. Popiełuszki, a terenie dawnego kąpieliska Wodnik, w Toruniu. Hotel z kompleksem sportowo-rekreacyjnym będzie obiektem wyjątkowo nowoczesnym, o bardzo wysokim standardzie oraz walorach estetycznych i użytkowych.

  Profesjonalne zaplecze konferencyjne, umieszczone na parterze budynku przygotowane będzie na organizację kongresów, konferencji, naukowych debat, szkoleń i różnego rodzaju eventów. Sale konferencyjne zostaną wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, niezbędny do prawidłowego przebiegu każdego rodzaju spotkania.

  Ponadto do dyspozycji gości oddanych zostanie 150 komfortowo wyposażonych pokoi i luksusowych apartamentów - w większości dwupokojowych.
  W hotelu nie zabraknie też restauracji.

  W nowym obiekcie znajdą się również dodatkowe udogodnienia jak SPA, a także siłownia, baseny i kręgielnia. Pod hotelem do dyspozycji gości znaleźć ma się parking na 90 pojazdów, natomiast na dachu obiektu - wielki zegar słoneczny.
   


  źródło: www.propertynews.pl