Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Copernicus Toruń Hotel

Już oficjalnie zaprasza na konferencje

Data aktualności: 14-05-2013

 • Już oficjalnie zaprasza na konferencje - Copernicus Toruń Hotel
  Co prawda czterogwiazdkowy toruński hotel działa już od kilku miesięcy, ale dopiero 10 maja 2013 r, miało miejsce jego oficjalne otwarcie.
   
   
   
   
   
   
   
   
  Copernicus wyposażony jest w profesjonalne centrum konferencyjne i oddaje do dyspozycji meeting plannerów ponad 800 mkw. sal konferencyjnych. Największa sala – Terra nie ma kolumn wewnętrznych, dzięki czemu możliwa jest dowolna aranżacja wnętrza, a nawet wprowadzenie do niej samochodów osobowych. Wszystkie sale konferencyjne w Copernicusie wyposażone są w nowoczesny sprzęt, który umożliwia m.in. prowadzenie telekonferencji i korzystanie z szybkiego łącza internetowego.
   
  Pierwszych gości hotel Copernicus przyjął jeszcze w październiku 2012 r. Odbyła się tam wówczas 41. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących zorganizowana pod patronatem Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego.
   
  Z okazji oficjalnego otwarcia w hotelu pojawili się lokalni notable i biznesmeni.Zgodnie z sugestią organizatorów, większość gości ubrała się na biało. W części mniej oficjalnej wystąpił zespół pochodzącego z Torunia wokalisty i instrumentalisty Sławka Uniatowskiego. Śpiewała też Kasia Wilk. Imprezę poprowadził znany prezenter Marcin Prokop.