Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Copernicus Toruń Hotel

Toruński hotel otwarty na biało

Data aktualności: 24-06-2013

 • Toruński hotel otwarty na biało - Copernicus Toruń Hotel
  Czterogwiazdkowy Copernicus w Toruniu został oficjalnie otwarty podczas White Garden Party. Uroczyste przecięcie wstęgi, które symbolicznie zainaugurowało działalność hotelu, było jednocześnie rozpoczęciem świętowania przy muzycznych standardach. Copernicus w szczególności liczy na klientów z sektora MICE. 
   
   
   
   
   
   
   
  White Garden Party, na które zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele lokalnych władz i biznesu oraz osoby związane z organizacją eventów, konferencji czy incentive travel, odbyło się w ogrodzie pomiędzy zewnętrznym basenem hotelowym a Wisłą – na którą widok ma co najmniej połowa hotelowych pokoi, druga część gości, może z okien podziwiać park i toruńską starówkę. 
   
  Zgodnie z motywem przewodnim otwarcia, to kolor biały dominował podczas tego wieczoru, a nad białymi strojami większości gości czy elementami dekoracji górowała przede wszystkim biała elewacja Copernicusa. 
   
  Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali zaangażowani w powstanie Copernicus Toruń Hotel – właściciel obiektu Leszek Piekut, prezydent Torunia Michał Zaleski, prezes spółki L&P Marcin Szymański oraz dyrektor generalna hotelu Magdalena Hoffmann. Jak podkreślał prowadzący event Marcin Prokop, inwestor zmagał się z przeciwnościami różnej natury, ale w efekcie w miejscu dawnego basenu miejskiego powstał nowoczesny hotel, który z jednaj strony ze względu na usytuowanie i ofertę może być miejscem relaksu i rekreacji, z drugiej – centrum konferencyjnym i eventowym Torunia. Wspólne przecięcie wstęgi zakończyło sypiące się srebrne confetti. 
   
  Na scenie muzyczne standardy zaprezentowali Sławek Uniatowski i Kasia Wilk z towarzyszącą im orkiestrą. Ogrodowy koktajl przy świetnej muzyce przerodziła się w zabawę na trawiastym parkiecie, której punktem kulminacyjnym było show fajerwerków. Menu na ten wieczór przygotował szef kuchni Copernicusa Sebastian Krauzowicz, m.in. brązowy medalista kulinarnych mistrzostw świata w Luksemburgu w 2010 r. oraz laureat olimpiady kulinarnej w Erfurcie. 
  Podczas party można było także zrelaksować się, korzystając z masażów, które na co dzień są częścią oferty hotelowego Blue Moon Wellness & Spa.  Druga część white grand openingu odbyła się w klubie Stars. Premierową w hotelowym klubie imprezę poprowadził DJ Mentalcut. 
   
  White Garden Party odbyło się 10 maja, za jego organizację odpowiadał zespół Copernicusa.