Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Copernicus Toruń Hotel

Copernicus Toruń Hotel ma już cztery gwiazdki

Data aktualności: 05-02-2014

 • Copernicus Toruń Hotel ma już cztery gwiazdki - Copernicus Toruń Hotel
  W grudniu 2013 r. hotel konferencyjny w Toruniu zyskał czterogwiazdkową kategoryzację.
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 141 pokoi i 8 apartamentów. Do dyspozycji gości hotelu pozostają: korty tenisowe, basen wewnętrzny i zewnętrzny, siłownia, Blue Moon Wellness & Spa, Górny Hair Spa, kręgielnia, lobby bar Eclipse oraz klub nocny Stars Club. Szefem hotelowej restauracji Sfera jest Sebastian Krauzowicz – brązowy medalista Kulinarnego Pucharu Świata w kategorii indywidualnej w Luksemburgu w 2010 roku oraz Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie „IKA 2008”. 
   
  Czterogwiazdkowe konferencje w Toruniu
   
  Copernicus Toruń Hotel dysponuje salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 800 mkw. W obiekcie mogą być organizowane szkolenia, kongresy do 500 osób, a także spotkania firmowe i imprezy integracyjne. Wszystkie sale konferencyjne w Copernicusie wyposażone są w nowoczesny sprzęt, m. in. rzutniki, ekrany, mikrofony i nagłośnienie. W salach istnieje również możliwość przeprowadzenia telekonferencji i skorzystanie z szybkiego łącza internetowego. Największa sala – Terra o powierzchni 464 mkw. - nie posiada kolumn wewnętrznych, dzięki czemu możliwa jest dowolna aranżacja wnętrza, a nawet wprowadzenie do pomieszczenia samochodów osobowych.