Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Copernicus Toruń Hotel

Hotel Copernicus w Toruniu nominowany do European Business Awards

Data aktualności: 05-10-2015

  • Hotel Copernicus w Toruniu nominowany do European Business Awards - Copernicus Toruń Hotel

    Hotel konferencyjny Copernicus z Torunia, prowadzony przez spółkę L&P z siedzibą w Bydgoszczy, otrzymał nominację do prestiżowej nagrody European Business Awards 2015/2016 w kategorii „Zorientowanie na Klienta”.    European Business Awards nagradza najbardziej innowacyjne firmy w Europie od 2007 roku doceniając nie tylko ich innowacyjność, ale również etykę w biznesie i promocję. Nagroda dotyczy firm wszelkich branż, także hotelowej. W bieżącej edycji konkursu w kategorii „Zorientowanie na klienta” nominację dostała spółką prowadząca czterogwiazdkowy hotel konferencyjny Copernicus w Toruniu. O zwycięzcach decyduje jury oraz opinia publiczna w otwartym głosowaniu.


    Hotel dysponuje sporą bazą noclegową w mieście - to 149 pokoi – oraz nowoczesnym i dużym zapleczem konferencyjnym. Łączna powierzchnia sal to 800 mkw. Największa z nich – Terra – może pomieścić aż 700 gości. Jej 500-metrową powierzchnię można podzielić na mniejsze sale. Pozostałe pomieszczenia stanowią miejsce na konferencje od 200 do 50 osób. Co więcej, w hotelu znajduje się basen wewnętrzny i zewnętrzny, siłownia, Blue Moon Wellness & Spa, salon fryzjerski Górny Hair Spa, kręgielnia, klub nocny oraz restauracja Sfera, której szef kuchni Sebastian Krauzowicz jest laureatem wielu nagród w prestiżowych konkursach kulinarnych.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: