Największy serwis turystyczny na świecie – TripAdvisor – ogłosił listę hoteli rekomendowanych na rok 2012. Wśród wyróżnionych obiektów znalazły się hotele sieci Qubus w Krakowie i Katowicach.

Zdaniem internautów, Qubus Hotel Prestige Katowice to jeden z najmodniejszych hoteli w kraju. W kategorii Top Top 25 Trendiest Hotels in Poland uplasował się na 13. miejscu. - To dla nas powód do ogromnej dumy i satysfakcji. To również nagroda za codzienną pracę, jaką cały zespół hotelu wkłada, by nasi Goście czuli się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie - podkreśla znaczenie nagrody Katarzyna Malicka, dyrektor hotelu.

Hotel zlokalizowany został w najwyższym na Śląsku biurowcu Altus. Na ostatnim, 27. piętrze wieżowca mieści się Sky Bar – obowiązkowy punkt na towarzyskiej mapie Katowic. To tutaj panoramę miasta podziwiali m.in. Phil Collins czy muzycy zespołu Green Day.

Jednym z najmodniejszych polskich hoteli jest również Qubus Hotel Kraków. Dodatkowo obiekt znalazł się w najważniejszym zestawieniu 25 najlepszych hoteli w Polsce. Goście nieustannie cenią sobie zarówno doskonałe śniadania, jak i warunki wypoczynku. W hotelu korzystać można m.in. z przeszklonego basenu, sal fitness, klubu jazzowego. Atrakcyjna jest również lokalizacja – dzielnica Kazimierz cieszy się wśród turystów niesłabnącą popularnością.

Portal TripAdvisor co miesiąc odwiedza 50 milionów unikalnych użytkowników z całego świata. Nagrody Travelers’ Choice zostały przyznane już dziesiąty rok z rzędu. Kompletną listę nagrodzonych obiektów można znaleźć na stronie: http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice.

źródło: www.qubushotel.com