Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Cristal Resort Szklarska Poręba

Kołłątaja, 58-580 Szklarska Poręba
http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/cristal-resort-szklarska-poreba.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Cristal Resort Szklarska Poręba

Już w najbliższy piątek otwarcie nowego aparthotelu w Karkonoszach

Data aktualności: 17-12-2012

 • Już w najbliższy piątek otwarcie nowego aparthotelu w Karkonoszach - Cristal Resort Szklarska Poręba

  Już 21 grudnia 2012 r., a więc jeszcze przed świętami i Sylwestrem, w Cristal Resort Szklarska Poręba pojawią się pierwsi goście. W obiekcie znajdzie się wielofunkcyjna sala konferencyjna, w której będzie można organizować szkolenia dla pracowników lub prezentacje dla kluczowych klientów.

   

   

   

   

   


  W należącym do spółki Zdrojowa Invest aparthotelu znajdzie się 61 jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów z aneksami kuchennymi, które będą mogły być także wykorzystywane na niestandardowe potrzeby konferencyjne. W budynku pojawi się także sala konferencyjna mieszcząca do 60 osób.

  W hotelowej restauracji serwowane będą potrawy będące połączeniem kuchni regionalnej z nowoczesną. Przed wybraniem się na narty lub wspinaczkę będzie można zamówić u Szefa Kuchni drugie śniadanie w postaci B-BOX’a. Na terenie ośrodka działać będzie także wypożyczalnia rowerów, kijków do Nordic Walking oraz narciarnia. Dodatkowymi atrakcjami dla gości obiektu będą strefa rekreacyjna, w której znajdą się basen, sauna, łaźnia parowa oraz ogród zimowy z leżakami. Dodatkowych wrażeń dostarczy czynne cały rok zewnętrzne jacuzzi z widokiem na Karkonosze. Z kolei w Cristal SPA będzie można skorzystać z zabiegów kosmetycznych i rytuałów pielęgnacyjnych.

  W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia, a na zmotoryzowanych czekają 64 miejsca postojowe.
   

  źródło: www.zdrojowainvest.pl