Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Cristal Resort Szklarska Poręba

Kołłątaja, 58-580 Szklarska Poręba
http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/cristal-resort-szklarska-poreba.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Cristal Resort Szklarska Poręba

Nowy aparthotel z zapleczem konferencyjnym w górach już otwarty

Data aktualności: 24-12-2012

 • Nowy aparthotel z zapleczem konferencyjnym w górach już otwarty - Cristal Resort Szklarska Poręba
  W piątek, 21 grudnia 2012 r. do nowego obiektu konferencyjnego w Szklarskiej Porębie przybyli pierwsi goście.
   
   
   
   
   
   
   
   
  W zamierzeniach inwestora, spółki Zdrojowa Invest, Cristal Resort Szklarska Poręba ma stanowić harmonię nowoczesnej i stylowej architektury z otaczającą naturą i tradycją. W hotelu znalazła się mieszcząca do 60 osób sala wielofunkcyjna, która z powodzeniem może być wykorzystywana do organizacji takich wydarzeń jak konferencje, szkolenia, prezentacje czy spotkania biznesowe. Z kolei poszczególne apartamenty - których w obiekcie znalazło się aż 61 - mogą być wykorzystywane na niestandardowe potrzeby konferencyjne. Mieszcząca się w aparthotelu restauracja specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej i nowoczesnej, a strefa SPA & Wellness zaprasza do skorzystania z gabinetów zabiegowych, basenu, sauny, łaźni parowej, ogrod u zimowego oraz chyba największej atrakcji - całorocznego zewnętrznego jacuzzi z widokiem na Karkonosze. Na terenie ośrodka znajdują się również parking, wypożyczalnia rowerów, kijków do Nordic Walking i sprzętu zimowego oraz plac zabaw dla dzieci.
   
  Jak informuje Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji firmy Zdrojowa Invest, jeszcze przed otwarciem Cristal Resort Szklarska Poręba w obiekcie sprzedano sprzedano 80 proc. apartamentów gwarantując ich właścicielom dochody z turystyki w wysokości od 7% proc. rocznie.
   
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: