Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Cristal Resort Szklarska Poręba

Kołłątaja, 58-580 Szklarska Poręba
http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/cristal-resort-szklarska-poreba.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Cristal Resort Szklarska Poręba

Nowy Kierownik Sprzedaży Konferencji w Zdrojowa Hotels

Data aktualności: 12-04-2013

 • Nowy Kierownik Sprzedaży Konferencji w Zdrojowa Hotels - Cristal Resort Szklarska Poręba

  Magdalena Żelech dołączyła do zespołu Zdrojowa Hotels, gdzie objęła stanowisko Kierownika Sprzedaży Konferencji w warszawskim biurze holdingu.

   

   

   

     Żelech będzie odpowiedzialna za rozwijanie sprzedaży usług, w szczególności korporacyjnych, wszystkich hoteli Zdrojowej nad morzem i w górach, w których znajduje się łącznie prawie 500 pokoi i apartamentów z zapleczem SPA & Wellness oraz kilkanaście sal konferencyjnych wraz z szerokimi możliwościami zaaranżowania pozostałych powierzchni na potrzeby spotkań.

  Magdalena Żelech ma ponad dziesięć lat doświadczenia w zakresie sprzedaży, a od ponad ośmiu jest związana z branżą turystyczną. Umożliwiło jej to zdobycie kompetencji z zakresu sprzedaży bezpośredniej, prowadzenia projektów dla największych korporacji oraz zarządzania, w tym motywowania i szkolenia zespołów sprzedaży. Dotychczas odpowiadała za działania sprzedażowe z segmentu MICE na stanowiskach kierowniczych w Haxel Events & Incentive, Exim Tours, a ostatnio MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Żelech jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i ukończyła liczne szkolenia personalne.

  Sieć condohoteli Zdrojowa Hotels jest aktualnie operatorem 4 obiektów: Sand Hotel, Marine Hotel & Ultra Marine w Kołobrzegu oraz nowo otwartego Cristal Resort Szklarska Poręba. Ostatni ze wspomnianych obiektów został otwarty w grudniu 2012 r. i oddaje do dyspozycji meeting plannerów mieszczącą do 60 osób salę wielofunkcyjną, która może być wykorzystywana do organizacji konferencji, szkoleń i warsztatów oraz wiele dodatkowych atrakcji.