Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Cristal Resort Szklarska Poręba

Kołłątaja, 58-580 Szklarska Poręba
http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/cristal-resort-szklarska-poreba.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Cristal Resort Szklarska Poręba

Ma dyrektora z gór

Data aktualności: 29-04-2013

 • Ma dyrektora z gór - Cristal Resort Szklarska Poręba
  Urszula Domagała została dyrektorem nowo otwartego obiektu Zdrojowej Invest.
   
   
   
   
   
   
  Do obowiązków Domagały będzie należało dbanie o najwyższą jakość usług, wspólnie z zarządzanym przez nią personelem, tak aby Cristal Resort Szklarska Poręba stał się najpopularniejszym obiektem w Karkonoszach. W tym celu dyrektor będzie korzystała ze standardów już wypracowanych w sieci Zdrojowa Hotels.
   
  Urszula Domagała jest góralką z urodzenia, a z branżą hotelarską jest związana od ośmiu lat. Swoją drogę zawodową rozpoczynała od najniższych szczebli kariery w hotelarstwie, obejmując ostatecznie stanowisko dyrektora. Wcześniej pracowała m.in. jako dyrektor pięciogwiazdkowego butikowego Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy, zdobywając doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami, oraz 4-gwiazdkowego sieciowego Hotelu Diament Plaza w Katowicach.
   
  Cristal Resort Szklarska Poręba dysponuje zapleczem konferencyjnym w postaci mieszczącej do 60 osób wielofunkcyjnej sali, w której z powodzeniem mogą odbywać się konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe. W obiekcie znajduje się 61 w pełni wyposażonych apartamentów z aneksami kuchennymi. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach międzynarodowych z górskimi akcentami. Relaks zapewnia Cristal SPA, gdzie uczestnicy odbywających się w obiekcie spotkań goście mogą skorzystać z basenu, łaźni, sauny oraz zewnętrznego jacuzzi z widokiem na Karkonosze. Cristal Wellness z kolei  to gabinety oferujące pełen zestaw zabiegów kosmetycznych i rytuałów pielęgnacyjnych. Na najmłodszych czeka kącik zabaw i zewnętrzny plac zabaw.