Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Długi Dom

Piotra Ściegiennego 5, 58-560 Jelenia Góra
http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/pl/obiekt/dlugi-dom-otwarcie-2015-rok

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Długi Dom

Nowy hotel konferencyjny wkrótce w Jeleniej Górze

Data aktualności: 24-02-2015

 • Nowy hotel konferencyjny wkrótce w Jeleniej Górze - Długi Dom

  Znajdujące się w Jeleniej Górze Uzdrowisko Cieplice wkrótce powiększy zespół swoich obiektów o hotel Długi Dom, w którym znajdą się nie tylko miejsca noclegowe, ale i sala konferencyjna oraz baza zabiegowa.

   

  Położone w regionie dolnośląskim uzdrowisko dysponuje kilkoma obiektami zabiegowo-noclegowymi, do których pod koniec kwietnia tego roku ma dołączyć trzygwiazdkowy Długi Dom. Hotel znajduje się w historycznym, XVII wiecznym budynku, który został poddany modernizacji na przełomie ostatnich lat celem przekształcenia go w nowoczesny obiekt uzdrowiskowy.

   

  Konferencje i noclegi w uzdrowiskowej aurze


  Czteropiętrowy Długi Dom ma dysponować 92 miejscami noclegowymi utrzymanymi w standardzie Lux, których wyposażenie obejmie m.in. telewizję z satelitą, wi-fi oraz wodę termalną w łazienkach. Dla klientów biznesowych stworzono również obszerną salą konferencyjną oraz restaurację. Dodatkowo hotel będzie mógł się pochwalić obszerną bazą zabiegową oferującą usługi, takie jak hydroterapia czy też masaż leczniczy, a także strefą wellness z kompleksem saun. Obiekt znajduje się w centrum uzdrowiska, w bliskim sąsiedztwie Domu i Parku Zdrojowego.    


  Właścicielem uzdrowiska jest grupa PGU, głównym wykonawcą remontu wrocławska firma Alfa-Dach Sp. z o.o. z Wrocławia, natomiast za projekt odpowiada pracownia A3 z Jeleniej Góry

   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: