Nowootwarta Rezydencja Don Prestige, która znajduje się zaledwie dwie minuty drogi od poznańskiego Starego Rynku, to miejsce stworzone z myślą o potrzebach osób, które oczekują profesjonalnej organizacji takich wydarzeń jak konferencje czy spotkania biznesowe.

W Rezydencji znajduje się kameralna sala konferencyjna przeznaczona dla maksymalnie 20 osób. Nowoczesne wnętrze, sprzęt konferencyjny a także dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne w postaci nowo otwartej Restauracji-baru Shades, pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania firmowego, warsztatu czy konferencji. Łączący kuchnię europejską z egzotyką kuchni Wschodu lokal jest zaś świetnym miejscem na spotkanie biznesowe, imprezy firmowe i tematyczne w miłej atmosferze, przy dźwiękach nastrojowej muzyki i w otoczeniu nowoczesnego designu. Dodatkowym atutem obiektu jest to, że ma świetne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi strategicznymi punktami miasta - Rezydencja mieści się w odległości 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca głównego oraz 8 km od lotniska Ławica.

Do dyspozycji uczestników konferencji i gości obiektu Rezydencja oddaje 73 eleganckie pokoje i apartamenty - wszystkie w pełni klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy internet, telewizję satelitarną, telefon, minibar, sejf oraz umeblowane w nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny sposób. Goście placówki mają też możliwość korzystania z parkingu podziemnego i sali fitness. Ponadto w obiekcie istnieje możliwość organizacji imprez tematycznych.