Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Don Prestige Residence

Św. Marcin 2, 61-803 Poznań
www.donprestige.com

Skontaktuj się z obiektem

Sara Winiarz MICE & Sales Manager +4869...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Don Prestige Residence

Poznaj nowe, kameralne miejsce na konferencje w centrum Poznania

Data aktualności: 01-08-2013

 • Poznaj nowe, kameralne miejsce na konferencje w centrum Poznania - Don Prestige Residence
  Nowootwarta Rezydencja Don Prestige, która znajduje się zaledwie dwie minuty drogi od poznańskiego Starego Rynku, to miejsce stworzone z myślą o potrzebach osób, które oczekują profesjonalnej organizacji takich wydarzeń jak konferencje czy spotkania biznesowe.
   
   
   
   
   
   
   
  W Rezydencji znajduje się kameralna sala konferencyjna przeznaczona dla maksymalnie 20 osób. Nowoczesne wnętrze, sprzęt konferencyjny a także dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne w postaci nowo otwartej Restauracji-baru Shades, pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania firmowego, warsztatu czy konferencji. Łączący kuchnię europejską z egzotyką kuchni Wschodu lokal jest zaś świetnym miejscem na spotkanie biznesowe, imprezy firmowe i tematyczne w miłej atmosferze, przy dźwiękach nastrojowej muzyki i w otoczeniu nowoczesnego designu. Dodatkowym atutem obiektu jest to, że ma świetne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi strategicznymi punktami miasta - Rezydencja mieści się w odległości 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca głównego oraz 8 km od lotniska Ławica.
   
  Do dyspozycji uczestników konferencji i gości obiektu Rezydencja oddaje 73 eleganckie pokoje i apartamenty - wszystkie w pełni klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy internet, telewizję satelitarną, telefon, minibar, sejf oraz umeblowane w nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny sposób. Goście placówki mają też możliwość korzystania z parkingu podziemnego i sali fitness. Ponadto w obiekcie istnieje możliwość organizacji imprez tematycznych.
   
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: