Na miejscu zamkniętego centrum szkoleniowego Platon powstaje obecnie luksusowy hotel marki DoubleTree by Hilton.  

U zbiegu ulic  Skalnicowej i Trakt Lubelski znajdować się będzie jedno z największych w Warszawie i Polse centrów hotelowo-konferencyjnych. Double Tree by Hilton Warsaw Conference Centre and Spa  zostanie przygotowany dla wygody klientów biznesowych. Goście do dyspozycji będą mieli 365 komfortowo umeblowanych pokoi i apartamentów, rozlokowanych na 3 kondygnacjach mieszkalnych. Pokoje posiadać będą niezbędne udogodnienia i najwyższej jakości wyposażenie.

W nowym obiekcie znajdzie się profesjonalne centrum konferencyjne, w skład którego wejdzie 30 sal konferencyjnych, wyposarzonych w  systemy nagłaśniające, projektory i niezbędny sprzęt konferencyjny.  Sale zajmować będzie ponad 5 tys. m.kw. powierzchni.

Dla gości przygotowane zostaną także cztery restauracje oraz cztery bary.

W  nowym obiekcie mieścić się będzie również ogromny kompleks spa - jeden z największych w kraju. Klientom nowego wielofunkcyjnego centrum oferowane będą usługi na najwyższym światowym poziomie.

Projekt architektoniczny nowego obiektu powstał w Biurze Projektów Kazimierski i Ryba sp.j, natomiast generalnym wykonawcą obiektu jest firma Mirbud.

Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na 2013 rok.

źródło: www.info-wawer.pl              www.konferencje.pl