Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa
http://www.doubletreewarsaw.pl/index.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Rokicka Sales Manager MICE & Leisure Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Warszawski hotel będzie miał największą salę konferencyjną w Europie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Warszawski hotel będzie miał największą salę konferencyjną w Europie - DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

  17 kwietnia 2012 roku na stołecznym Wawrze odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod hotel DoubleTree by Hilton.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W odróżnieniu od większości obiektów sieci, warszawski hotel znajdzie się w niskopiętrowym budynku. Jak zapowiadają przedstawiciele sieci Hilton, wawerski hotel ma być budynkiem „inteligentnym", co pozwoli na automatyczne sterowanie klimatyzacją, oświetleniem i ogrzewaniem.
  W obiekcie przy ulicy Skalnicowej znajdzie się 365 pokoi dla gości, spa oraz centrum konferencyjne, w skład którego wejdzie 30 sal konferencyjnych oraz największa w Europie sala konferencyjno-balowa o powierzchni 2 tysięcy mkw. W pomieszczeniu będzie mogło zmieścić się nawet 2,5 tysiąca osób. Sala zostanie również wyposażona w specjalne windy umożliwiające wprowadzenie na jej teren samochodów do prezentacji. Ponadto w hotelu znajdą się cztery restauracje i cztery bary.

  Inwestorem hotelu Doubletree by Hilton w Wawrze jest firma Polaris Hospitality Enterprises, która podpisała umowę z siecią Hilton Worldwide jesienią 2011 roku. Obiekt ma przyjąć pierwszych gości we wrześniu 2013 roku. Wartość inwestycji, realizowanej przez firmę Mirbud, wynosi 185 mln złotych.

  źródło: www.hilton.com

Oferty specjalne