Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

DoubleTree by Hilton Łódź najlepszym hotelem w Europie Środkowo-Wschodniej

Data aktualności: 11-12-2013

 • DoubleTree by Hilton Łódź najlepszym hotelem w Europie Środkowo-Wschodniej - DoubleTree by Hilton Łódź
  Czterogwiazdkowy łódzki hotel został uznany przez kapitułę konkursu Eurobuild Awards za Najlepszy Nowy Hotel Roku 2013 w Europie Środkowo-Wschodniej.
   
  Uroczysta gala, podczas której wręczono nagrodę, odbyła się 5 grudnia 2013 r.  - Zwycięstwo w konkursie Eurobuild jest dla nas bardzo cenne i jesteśmy dumni z wygranej, zwłaszcza że konkurencja była bardzo silna. To dla nas ukoronowanie działań i wymarzony prezent na koniec roku – powiedział odbierając nagrodę Sławomir Nowak, dyrektor generalny hotelu.
   
  Najlepszy nowy hotel w 2013 roku
   
  Eurobuild Awards to plebiscyt branżowy, organizowany przez magazyn "Eurobuild CEE" już po raz czwarty. Konkurs, wyłaniając zwycięzców, wskazuje na trendy panujące na rynku i typuje liderów branży. Celem Eurobuild Awards jest wyłonienie najlepszych firm i projektów zrealizowanych w branży budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji konkursu jury oceniało hotele otwarte w mijającym roku. Jurorzy przy wyborze zwycięzcy pod uwagę brali takie czynniki jak początkowe obłożenie obiektu, historię jego budowy oraz warunki rynkowe panujące w określonym krajui mieście, a także ogólną reputację danej inwestycji w branży.
   
  To nie jedyna nagroda, jaką w ostatnim czasie otrzymał łódzki hotel. W listopadzie 2013 r. DoubleTree by Hilton został uznany za najlepszym hotel w regionie łódzkim przez kapitułę jurorską konkursu Prime Property Prize 2013 Łódź. Obiekt został również nominowany w kategorii "Premiera" w III edycji konkursu "Hotel Roku 2014", organizowanego przez firmę HRS i tygodnik "Newsweek" - wyniki tego konkursu poznamy w marcu 2014 roku.
   
  Idealny na konferencje w Łodzi
   
  Przypomnijmy, że otwarty w lipcu 2013 r. hotel DoubleTree by Hilton Łódź wraz z przylegającymi do niego halami kongresowymi i kinem 3D dysponuje przestrzenią konferencyjno-wystawienniczą o powierzchni 4 500 tysiąca metrów kwadratowych. Na hotelowe centrum konferencyjne składa się 8 nowoczesnych sal, sala balowa oraz boardroom.