Hotel konferencyjny w Łodzi został doceniony przez jury konkursu "7 Naj Roku", organizowanego przez redakcję magazynu „Hotelarz”. Obiekt otrzymał wyróżnienie tego branżowego pisma.

W uzasadnieniu przyznania wyróżnieninia, jury wymieniło pomysł wykorzystania przestrzeni dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, światową markę oraz rzetelność i solidność inwestora - Grupy TOYA. - Proces budowy hotelu, a także starania by w historyczne tereny przy Łąkowej 29 tchnąć nowego ducha zakończył się pełnym sukcesem. Jesteśmy dumni, że nasza praca spotyka się uznaniem. Nagroda w konkursie Hotelarza jest dowodem na to, że starania się opłaciły, a włożone w projekt serce i energia kiełkują wyróżnieniami. – mówi Łukasz Myszka, PR Manager Grupy TOYA. 

W konkursie "7 Naj Roku" magazyn „Hotelarz” już po raz czwarty nagrodził ludzi, hotele, marki i sieci, które odegrały istotną rolę w kształtowaniu polskiego rynku hotelarskiego w mijającym roku. Redakcja podkreśla w ten sposób branżowe wydarzenia warte uwagi. Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach.