Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

DoubleTree by Hilton Łódź uznany za Naj-Debiut Roku 2013

Data aktualności: 02-01-2014

 • DoubleTree by Hilton Łódź uznany za Naj-Debiut Roku 2013 - DoubleTree by Hilton Łódź
  Hotel konferencyjny w Łodzi został doceniony przez jury konkursu "7 Naj Roku", organizowanego przez redakcję magazynu „Hotelarz”. Obiekt otrzymał wyróżnienie tego branżowego pisma.
   
  W uzasadnieniu przyznania wyróżnieninia, jury wymieniło pomysł wykorzystania przestrzeni dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, światową markę oraz rzetelność i solidność inwestora - Grupy TOYA. - Proces budowy hotelu, a także starania by w historyczne tereny przy Łąkowej 29 tchnąć nowego ducha zakończył się pełnym sukcesem. Jesteśmy dumni, że nasza praca spotyka się uznaniem. Nagroda w konkursie Hotelarza jest dowodem na to, że starania się opłaciły, a włożone w projekt serce i energia kiełkują wyróżnieniami. – mówi Łukasz Myszka, PR Manager Grupy TOYA. 
   
  W konkursie "7 Naj Roku" magazyn „Hotelarz” już po raz czwarty nagrodził ludzi, hotele, marki i sieci, które odegrały istotną rolę w kształtowaniu polskiego rynku hotelarskiego w mijającym roku. Redakcja podkreśla w ten sposób branżowe wydarzenia warte uwagi. Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach.