Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

Hotel w Łodzi drugim najlepszym obiektem sieci DoubleTree by Hilton

Data aktualności: 07-04-2014

 • Hotel w Łodzi drugim najlepszym obiektem sieci DoubleTree by Hilton - DoubleTree by Hilton Łódź
  Łódzki hotel DoubleTree by Hilton zajął drugie miejsce w światowym rankingu sieci, wyprzedzając tym samym 80 hoteli tej marki zlokalizowanych w Europie, Afryce, Azji i Australii.
   
  DoubleTree by Hilton Łódź zajął drugie miejsce w sondażu SALT (Service and Loyalty Tracking), który jest ciągłym badaniem satysfakcji klientów hoteli sieci. Codziennie zewnętrzna firma badawcza gromadzi opinie hotelowych gości. Zgodnie z przyjętą metodologią badań, klienci każdego z biorących udział w sondażu hoteli oceniają jakość usług oferowanych przez dany obiekt. Respondenci przyznają punkty w pięciu różnych kategoriach, opiniując m.in. czystość hotelowych pokoi i łazienek, jakość posiłków, uczynność i życzliwość personelu czy realizację standardów przyjętych przez markę.
   
  - Drugie miejsce w rankingu to potwierdzenie jakości naszej oferty, która została doceniona już na starcie w wewnętrznym audycie marki, kiedy to zostaliśmy uznani za najlepszy hotel pośród 45 operujących obiektów naszej sieci w Europie - mówi Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. - Wysokie oceny naszych gości dodatkowo poświadczają realizację usług na najwyższym poziomie. To dla nas duża satysfakcja – dodaje. 
   
  Centrum konferencyjne w dawnej Filmówce
   
  Jednym z atutów hotelu DoubleTree by Hilton Łódź jest jego centrum konferencyjne, na które składa się osiem nowoczesnych sal, sala balowa oraz boardroom. Razem z przylegającymi halami kongresowymi i Kinem 3D Wytwórnia - tworzy przestrzeń konferencyjno-wystawienniczą o powierzchni 4,5 tys. mkw. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie wydarzeń pozostają również: 200 pokoi, apartament prezydencki, Restauracja Four Colors oraz Strefa Spa & Health Club.