Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

Joanna Płauszewska-Deka dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Łódź

Data aktualności: 06-05-2014

 • Joanna Płauszewska-Deka dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Łódź - DoubleTree by Hilton Łódź
  Od kwietnia 2014 r. Joanna Płauszewska-Deka pełni funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu hotelu DoubleTree by Hilton Łódź, gdzie odpowiada za tworzenie i realizację polityki ofertowej hotelu oraz planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych obiektu.

  Płauszewska-Deka jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie uzyskała tytuł magistra geografii turyzmu i hotelarstwa. Swoją karierę zawodową zaczynała w łódzkim hotelu Orbis Grand. W kolejnych latach współpracowała z hotelami Sheraton Warsaw, Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Intercontinental Warszawa.
  Przed rozpoczęciem pracy w DoubleTree by Hilton Łódź przez pięć lat pełniła funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w Satoria Group, posiadającej udziały w podmiotach, których głównym obszarem działalności jest świadczenie usług hotelarsko-konferencyjnych i zarządzanie obiektami hotelowymi.  
   
  Konferencje w filmowym klimacie Łodzi
   
  Otwarty w lipcu 2013 roku hotel DoubleTree by Hilton Łódź oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań nowoczesne centrum konferencyjne, na ktore składa się osiem sal konferencyjnych, sala balowa oraz boardroom. Razem z przylegającymi halami kongresowymi i Kinem 3D Wytwórnia hotel tworzy przestrzeń konferencyjno-wystawienniczą o powierzchni 4,5 tys. mkw.