Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Łódź

al. Politechniki 4, 93-590 Łódź
www.expo-lodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kukulski specjalista ds, promocji 42 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Łódź

Otwarcie w lutym

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarcie w lutym - Expo Łódź

  Pierwotnie Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Łódzkich otwarte  miało zostać do końca 2011. Obecnie jednak wiadomo, że termin ten nie zostanie dotrzymany.
   

   

   

   

   

   

   

  Realny termin inauguracji Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego MTŁ to druga połowa lutego 2012 roku. Opóźnienie związane jest m.in. z powiększeniem bramy i windy towarowej.

  Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.  Bezdyskusyjnym atutem nowego obiektu jest jego lokalizacja - w centralnej Polsce, w samym sercu Łodzi.

  Całkowita powierzchnia wystawienniczo – konferencyjna wynosi 13 117 m.kw., z czego 5.700 m.kw przeznaczone zostało na powierzchnię wystawienniczą a 800 m.kw. na powierzchnię wystawienniczą we foyer.  W nowym centrum odbywać się będą kongresy i konferencje z udziałem   1000 osób. Sale wyposażone zostaną w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, w tym w  sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Ponadto zastosowane zostały takie udogodnienia jak  brak wewnętrznych słupów konstrukcyjnych, dźwiękoszczelne, przesuwane ściany, optymalizacja zabudowy, dostępność mediów, najnowocześniejsza infrastruktura komunikacji elektronicznej, a także dobra akustyka i klimatyzacja.

  W nowym centrum znajdą się dwa punkty gastronomiczne, dostosowane zarówno do obsługi dużych grup jak i klienta indywidualnego.

  Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ powstaje z zachowaniem równowagi ekologicznej. W trosce o środowisko naturalne przy budowie wykorzystany zostały nowoczesne, ekologiczne technologie – budynek ogrzeją pompy ciepła oraz panele słoneczne.  źródło: http://lodz.naszemiasto.pl
               www.konferencje.pl