Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Expo Łódź

al. Politechniki 4, 93-590 Łódź
www.expo-lodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kukulski specjalista ds, promocji 42 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Expo Łódź

Nowe miejsce do organizowania konferencji

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce do organizowania konferencji - Expo Łódź

   W miniony piątek, 24 lutego, w Łodzi dokonano uroczystego otwarcia obiektu.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W budynku przy al. Politechniki blisko 700 mkw. powierzchni wystawienniczej zajmuje nowocześnie wyposażona część konferencyjna. Składają się na nie cztery sale konferencyjne na 120 i 130 osób oraz przypominająca salę kinową aula na 480 miejsc.

   

  Jak informują przedstawiciele Międzynarodowych Targów Łódzkich, obiekt został stworzony do organizacji nie tylko targów, ale także wystaw, kongresów, konferencji, pokazów mody i koncertów. Jego atutem jest brak wewnętrznych słupów konstrukcyjnych, co umożliwia optymalizację zabudowy. Centrum posiada dźwiękoszczelne, przesuwane ściany, nowoczesny sprzęt do tłumaczenia symultanicznego, klimatyzację a także VIP room oraz press room. W obiekcie działają także dwa obiekty gastronomiczne, dostosowane zarówno do obsługi dużych grup jak i klienta indywidualnego.

   

  Imprezą inaugurującą działalność nowego centrum były XVIII Targi Regiony Turystyczne - Na Styku Kultur, które odby się się w dniach 24-26 lutego.

   

   źródło: www.mtl.lodz.pl