Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
EXPO XXI Warszawa

Anna Górska nową przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej ICCA

Data aktualności: 18-11-2014

 • Anna Górska nową przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej ICCA - EXPO XXI Warszawa

  Podczas tegorocznego kongresu oraz Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia ICCA, które miały miejsce między 1 a 5 listopada br. w tureckiej Antalyi Polskę reprezentowały m.in. Anna Górska oraz Aleksandra Dąbrówka z EXPO XXI Warszawa.

  W wydarzeniu wzięło udział ponad 900 osób związanych z branżą konferencyjną. W tym roku udało się znacząco zaistnieć polskim reprezentantom. Anna Górska z EXPO XXI uczestniczyła jako członek jury w sesji edukacyjnej Best Marketing Award, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.
  Ponadto, podczas spotkania Oddziału Europy Centralnej ICCA, które również odbyło się w ramach kongresu, ogłoszono, że nowymi przewodniczącymi oddziału przez kolejne dwa lata będą Anna Górska i Jutta Heinrich z Frankfurt Convention Bureau

  - Kongres w Antalyi był już ósmą edycją wydarzenia, w której brałam udział. Zawsze cenię wysoko możliwości networkingowe, które oferują organizatorzy, zacieśnienie już zawartych znajomości i nawiązanie nowych, które w perspektywie czasu mogą zaowocować interesującymi projektami. Była to też doskonała okazja, żeby przekazać aktualne informacje dotyczące EXPO XXI Warszawa, ponieważ w ostatnim czasie przeszliśmy istotne zmiany – komentuje Anna Górska.

  EXPO XXI Warszawa zaistniało na ICCE także poprzez udział udział w aukcji charytatywnej ICCA Silent Auction. Na aukcji zebrano ponad 12 000 EUR na program edukacyjny dla młodych profesjonalistów.
  Za rok kongres ICCA odbędzie się w Buenos Aires w Argentynie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: