Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
EXPO XXI Warszawa

Nowe logo i wizerunek centrum targowego EXPO XXI w Warszawie

Data aktualności: 06-11-2014

 • Nowe logo i wizerunek centrum targowego EXPO XXI w Warszawie - EXPO XXI Warszawa

  Znany warszawski obiekt eventowy ma nową nazwę, logo oraz identyfikację wizualną. Zmiany w strategii EXPO XXI Warszawa weszły w życie w listopadzie br. i są wynikiem nowego kierunku specjalizacji obiektu - z targowej na multivenue.

  W tym roku zmienia się logo oraz nazwa obiektu, natomiast w przyszłym budynki EXPO XXI Warszawa zyskają nowy wystrój oraz zostaną inaczej oznakowane. Strategia zmian to wynik współpracy EXPO XXI Warszawa z agencją TBWA PR. Nowe logo zaprojektował Szymon Parafiniak

  – Motywatorem do wprowadzenia nowej strategii i zmian w identyfikacji wizualnej była naturalna ewolucja obiektu z miejsca o przeznaczeniu przede wszystkim targowo-kongresowym na multivenue. Od dłuższego czasu, właściwie od momentu wybudowania Hali nr 4, przygotowywaliśmy wnętrza i infrastrukturę do obsługi różnego typu wydarzeń - koncertów, kongresów, wystaw, gali czy wieczornych eventów – komentuje Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa.

   

  Konferencje i eventy w EXPO XXI Warszawa

   

  EXPO XXI jest jednym z największych i najbardziej popularnych centrów konferencyjnych w regionie. Obecnie obiekt dysponuje powierzchnią 20000 mkw., z czego 13500 mkw. powierzchni to cztery hale, 1500 mkw. podzielonych jest na dziesięć sal konferencyjnych oraz pomieszczeń przystosowanych do rozmów organizatorów spotkań z klientami, a pozostałe 5000 mkw. to teren ekspozycji zewnętrznej z parkingiem mieszczącym 1500 aut.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: