Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
EXPO XXI Warszawa

Nowa ekipa w dziale sprzedaży MICE wypromuje EXPO XXI za granicą

Data aktualności: 14-10-2014

 • Nowa ekipa w dziale sprzedaży MICE wypromuje EXPO XXI za granicą - EXPO XXI Warszawa

  We wrześniu 2014 r. dział sprzedaży jednego z największych centrów kongresowo-targowych w Warszawie przeszedł reorganizację. Pracują w nim cztery nowe osoby, które zajmą się m.in. promocją EXPO XXI za granicą.

   

  - Dostrzegamy coraz większe zainteresowanie obiektami eventowymi i konferencyjnymi w Polsce ze strony zagranicznych firm - przyznaje Anna Adamović, przyznaje Anna Adamović, Dyrektor Działu Sprzedaży obiektu w stolicy. - W Centrum EXPO XXI już od lat gościmy duże targi i konferencje branżowe o międzynarodowym zasięgu, jak choćby Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE Hospital Warsaw, czy targi i konferencję RENEXPO. Dlatego podjęta została strategiczna decyzja o wyodrębnieniu w ramach działu sprzedaży także pionu odpowiedzialnego za kontakty z klientami z zagranicy. W jego skład weszli specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w segmencie MICE, których zadaniem jest zarówno pomoc w organizacji wydarzeń specjalnych i pozyskanie nowych kontaktów, jak i promocja EXPO XXI za granicą – dodaje.

   

  Nowe twarze w dziale sprzedaży konferencji i eventów

   

  We wrześniu 2014 r. szeregi zespołu współpracującego z klientami na rynku polskim zasiliły Kinga Kiwak i Agata Getter. Kiwak, która od ośmiu lat związana była z firmą MT Targi Polska, rozpoczęła pracę na stanowisku Sales Managera. Getter, która do EXPO XXI przeszła z hotelu Novotel Warszawa Centrum (zobacz obiekt), objęła stanowisko Sales Specialist.

  EXPO XXI Kinga Kiwak sale konferencyjne WarszawaEXPO XXI Agata Gettner sale konferencyjne WarszawaOla Dąbrówka EXPO XXI Warszawa sale konferencyjneAnna Górska EXPO XXI Warszawa sale konferencyjne

   

  Od lewej: Kinga Kiwak, Agata Getter, Ola Dąbrówka, Anna Górska.

   

  Pion dedykowany współpracy z klientami zagranicznymi tworzą: Ola Dąbrówka - International Sales Manager i Anna Górska - Business Development Director. Wcześniej Dąbrówka zajmowała kierownicze stanowiska w hotelu Novotel Warszawa Centrum i Hilton Warsaw Hotel and Convention Center (zobacz obiekt). Anna Górska pochodzi z Gdańska, gdzie przez ostatnie kilka lat zajmowała stanowisko Prezesa Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau, odpowiedzialnych za promocję miasta w Polsce i na arenie międzynarodowej. Na swoim koncie ma m.in. nagrodę Osobowość Roku MP Power Awards. Jest także Członkiem Kapituły Honorowej Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, o czym pisaliśmy w naszym serwisie.

   

  Nowoczesna przestrzeń na eventy i konferencje w Warszawie

   

  Warszawskie Centrum EXPO XXI to jedno z niewielu miejsc na Mazowszu, które zostało przygotowane do profesjonalnej obsługi różnorodnych wydarzeń specjalnych. Centrum dysponuje ponad 20 tys. mkw. powierzchni, w tym 13,5 tys. mkw. powierzchni w czterech halach, 1,5 tys. mkw. powierzchni w 10 salach konferencyjnych i pokojach do rozmów oraz 5 tys. mkw. terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1,5 tys. samochodów. Największa z hal, o powierzchni 5250 mkw., mieści 5 tys. osób w ustawieniu teatralnym i 2,5 tys. na bankiecie. Największa sala konferencyjna ma 600 mkw. powierzchni i jest w stanie pomieścić 600 osób w ustawieniu teatralnym i 300 na bankiecie.

  Rocznie obiekt w obiekcie odbywa się ponad 200 różnego rodzaju imprez, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: