Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
EXPO XXI Warszawa

Warszawskie Centrum EXPO XXI członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Data aktualności: 25-09-2014

  • Warszawskie Centrum EXPO XXI członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej - EXPO XXI Warszawa
    We wrześniu 2014 r. Warszawskie Centrum EXPO XXI zostało przyjęte w poczet członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. Najbardziej znany obiekt eventowy stolicy reprezentuje w ramach organizacji segment lokalizacji.

    - Jesteśmy dumni z faktu, że Warszawskie Centrum EXPO XXI dołączyło do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej - przyznaje Żaneta Berus, prezes zarządu EXPO XXI. - Pozytywna weryfikacja naszej kandydatury przez Komisję Stowarzyszenia jest potwierdzeniem silnej pozycji obiektu na eventowej mapie Warszawy oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Uważamy, że w obecnych czasach, kiedy praktycznie każda firma w branży eventowej przynajmniej raz zetknęła się z różnego rodzaju problemami niezależnymi od jej działań - nieuczciwą konkurencją czy trudnościami formalno-prawnymi, potrzebna jest taka konsolidacja. Szczególnie cenimy sobie możliwość wymiany wiedzy i kontaktów biznesowych oraz projekty, które mamy szansę razem zrealizować. 
     
    Należące do Sapphire Group Warszawskie Centrum EXPO XXI to miejsce, w którym w ciągu roku organizowanych jest ponad 200 imprez, w tym wystawy, kongresy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Obiekt dysponuje 20 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 13,5 tys. mkw. powierzchni w czterech halach wystawienniczych, 1,5 tys. mkw. powierzchni w dziesięciu salach konferencyjnych i pokojach do rozmów, 5 tys. mkw. terenu ekspozycji zewnętrznej oraz parkingiem na 1,5 tys. samochodów. Wszystkie znajdujące się w obiekcie pomieszczenia są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Rocznie warszawski obiekt odwiedza kilkaset tysięcy osób.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: