Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
EXPO XXI Warszawa

Nowe usługi internetowe w centrum wystawienniczym w Warszawie

Data aktualności: 09-05-2013

 • Nowe usługi internetowe w centrum wystawienniczym w Warszawie - EXPO XXI Warszawa
  Stołeczny obiekt wystawienniczo-eventowy wprowadza dla swoich użytkowników nowe możliwości informatyczne w postaci szybkiego bezprzewodowego i przewodowego dostępu do internetu.
   
   
   
   
   
   
   
  W ostatnim czasie w obiekcie udostępnionych zostało 1,5 tys. jednoczesnych połączeń WIFI. Obecnie możliwy jest dostęp do internetu podczas dużych kongresów, wydarzeń targowych dla gości lub zwiedzających z funkcją roamingu tj. utrzymywania połączenia pomimo przemieszczania się po obiektach Expo XXI. Ponadto do użytku oddane zostały łącza internetowe (kable UTP cat5. zakończone RJ-45 oraz w technologii WiFi oraz niezależne przyłącze radiowe zapewniające oferowanym w Centrum usługom pełne zabezpieczenie w przypadku zdarzeń losowych), łącza synchroniczne (możliwe wysyłanie i odbieranie danych z taką samą prędkością; łącza synchroniczne o przepustowości od 1Mbps do 1 Gbps), własne światłowody, (doprowadzone niezależne kanały światłowodów zapewniają bezpieczeństwo i stabilność łączy internetowych oraz nieograniczone możliwości dostarczania usług teleinformatycznych dla wystawców oraz zwiedzających), kody WiFi i kiosk internetowy (dostęp do internetu za pomocą wygenerowanych kodów dostępu do ITSA SPOT oraz za pośrednictwem kiosku internetowego). Poprzez łącza w technologii WiFi Centrum może dostarczać usługę Hot Spot od 512Kbps do 2Mbps na jedno urządzenie (możliwe jest również wyższe przepustowości po wcześniejszym uzgodnieniu zapotrzebowania).
   
  Należące do Sapphire Group Centrum Expo XXI to największy obiekt wystawienniczo-eventowy w Warszawie, dysponujący powierzchnią ponad 17 tys. mkw., w tym 13,5 tys. powierzchni w halach. 1,5 tys. mkw. stanowi powierzchnia w salach konferencyjnych i pokojach do rozmów, a 2,2 tys. mkw. to powierzchnia na terenie ekspozycji zewnętrznej. Kompleks składa się z czterech budynków - Hali nr 1, Hali nr 2 – budynku głównego, Hali nr 3 oraz Hali nr 4. Centrum dysponuje również 1,5 tys. miejsc parkingowych.