Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
EXPO XXI Warszawa

Rafał Potocki szefem działu sprzedaży

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rafał Potocki szefem działu sprzedaży - EXPO XXI Warszawa
  Od czerwca 2012 r. działem sprzedaży w warszawskim centrum Expo XXI zarządza Rafał Potocki.
   
   
   
   
   
   
   
   
  Potocki ma 15-letnie doświadczenie na stanowiskach managerskich, na których zarządzał relacjami z klientem na poziomie B2B i B2C. Pracował m.in. w PZU Życie S.A., był dyrektorem zarządającym firmy Miriad oraz właścicielem firmy Evida. Do maja 2012 r. pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu w firmie Capital Service.
   
  Rafał Potocki jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Warszawskim, ukończył również podyplomowe studia Management Development Programme na Heriot-Watt University w Edynburgu. W swojej karierze zarządzał działami marketingu, produktów, szkoleń, sprzedaży, call center, windykacji. Posiada doświadczenie w realizacji doradztwa strategicznego i operacyjnego, a także zarządzania projektami reorganizacyjnymi i restrukturyzacyjnymi w obszarze marketingu i sprzedaży.
   
  źródło: www.konferencje.pl