Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, 70-515 Szczecin
http://filharmonia.szczecin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Małecka Pokaż telefon wyślij e-mail
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Konferencje w centrum Szczecina w nowym gmachu filharmonii

Data aktualności: 12-11-2014

 • Konferencje w centrum Szczecina w nowym gmachu filharmonii - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

  Sześć pięter, dwie sale koncertowe dla 1144 gości, foyer, a wszystko to w futurystycznym designie. To nowa siedziba Filharmonii Szczecińskiej im. Mieczysława Karłowicza. Jej oficjalne otwarcie miało miejsce 5 września br.


  Z zewnątrz Filharmonia Szczecińska wygląda jak wierzchołek góry lodowej wyrastający w samym sercu miasta. Obiekt znajduje się przy ul. Małopolskiej, na Starym Mieście. Filharmonia w Szczecinie już nazywana jest nową wizytówką miasta, a z okazji jej o inauguracji przez tydzień odbywały się wydarzenia muzyczne i kulturalne.
   

  Filharmonia Szczecin sale konferencyjne konferencje w centrum Szczecina
   


  Konferencje w centrum miasta

  Nowa Filharmonia Szczecińska to sześciokondygnacyjny budynek złożony z kilku białych „pudełek” o spiczastych dachach. Dwa piętra znajdują się pod ziemią i służą jako parking. Na czterech pozostałych rozmieszczono dwie sale koncertowe – symfoniczną i kameralną – oraz foyer o doskonałej akustyce, nadającym się również m.in. na wystawy i jako przestrzeń ekspozycyjna podczas konferencji. Pierwsza z sal pomieści 952 gości, druga natomiast – 192.


  W sprawie organizacji konferencji można kontaktować się z Maciejem Skrzetuskim - , tel. 91 431 07 25

   

  Autorem projektu jest hiszpańskie Estudio Barozzi Veiga z Barcelony. Nowy gmach Filharmonii stoi w miejscu dawnego Konzerthaus, czyli Domu Koncertowego, który nie przetrwał wojny i został rozebrany w 1962 roku. Jest to okolica, która kojarzy się bezpośrednio z kulturalnym centrum Szczecina. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: