Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Katowice Chorzów

Armii Krajowej 15, 41-506 Katowice
http://www.focushotels.pl/katowicechorzow,31.html

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Misztal Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Focus Hotel Katowice Chorzów

Nowy Focus Hotel kompletuje zespół

Data aktualności: 27-06-2013

 • Nowy Focus Hotel kompletuje zespół - Focus Hotel Katowice Chorzów
  Dwie osoby dołączyły do zespołu nowo powstającego hotelu sieci Focus Hotels w Chorzowie. Znamy już kierownika sprzedaży i kierownika działu konferencji.
   
   
   
   
   
   
   
  Za dział konferencji w chorzowskim hotelu Focus odpowiadała będzie Anna Klimek – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, pełniąca dotąd funkcję kierownika operacyjnego w firmie Hoven. Kierownikiem sprzedaży została Małgorzata Czartoryska, która doświadczenie zdobywała m.in. w Telewizji Śląskiej TVS, firmie Groupon i hotelu Radisson. 
   
  Chorzowski obiekt sieci Focus Hotels, będzie dysponował 136 pokojami na czterech kondygnacjach oraz pięcioma salami konferencyjnymi o pojemności do 250 osób. Goście będą mieli dodatkowo do dyspozycji restaurację i lobby bar a także siłownię i saunę. W całym hotelu będzie bezpłatny dostęp do internetu. Hotel, tak jak i inne placówki sieci Focus, będzie nastawiony głównie na klientów biznesowych i konferencyjnych. 
   
  Otwarcie obiektu planowane jest na koniec 2013 r.

Oferty specjalne

 • Wodne szaleństwo

  Skorzystaj z 15% zniżki noclegowej od ceny dnia i zaszalej w Aquadrom, najnowocześniejszym parku wodnym na Śląsku. Cena zawiera komfortowy nocleg ze śniadaniem w formie bufetu i wodne szaleństwo w Aquadrom: godzinę w strefie sportu i rekreacji oraz godzinę w strefie saun przy rezerwacji pokoju...
 • Rezerwuj wcześniej, płać mniej

  Zarezerwuj pobyt z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem i oszczędź aż 35% od ceny dnia! Oferta dotyczy pobytu na minimum trzy doby i dostępna jest jedynie na naszej stronie. Obowiązuje pełna przedpłata przy rezerwacji. Oferta jest bezzwrotna.
 • Focus Business

  Płacisz mniej, dostajesz więcej! Myśląc o maksymalnym komforcie wypoczynku, szybkim i prostym systemie rozliczeń, stworzyliśmy Pakiet Focus Business. Nocleg + Bon Restauracyjny o wartości 40 PLN Rozliczenie na preferencyjnych warunkach. Bon nie oboiązuje na alkohole. Dostępność Pakietu On Line.