Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Katowice Chorzów

Armii Krajowej 15, 41-506 Katowice
http://www.focushotels.pl/katowicechorzow,31.html

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Misztal Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Focus Hotel Katowice Chorzów

Focus Hotel Katowice Chorzów już przyjmuje gości

Data aktualności: 25-11-2013

 • Focus Hotel Katowice Chorzów już przyjmuje gości - Focus Hotel Katowice Chorzów
  Hotel sieci Focus w Chorzowie jest już otwarty dla gości. Organizatorów spotkań zainteresuje z pewnością informacja, że w obiekcie znalazły się trzy sale konferencyjne, a do największej z nich można wjechać samochodem. 
   
  Oficjalne otwarcie Focus Hotel Katowice Chorzów  - bo taką nazwę nosi trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie - planowane jest na 2014 rok, jednak od niedawna w hotelu nocują już goście.
   
  Trzy nowe sale konferencyjne na Śląsku
   
  Jak informują przedstawiciele sieci Focus Hotels, na zaplecze konferencyjne hotelu w Chorzowie składają się trzy klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny: ekran, flipchart, nagłośnienie, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, rzutnik multimedialny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. W pomieszczeniach mogą być organizowane konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe i seminaria, a do największej z sal można wjechać samochodem. Ponadto hotel oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji kącik biznesowy.
   
  Zaplecze noclegowe i gastronomiczne
   
  Uczestnicy odbywających się w hotelu spotkań i konferencji mają do dyspozycji 137 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu, w tym: 25 pokoi jednoosobowych, 100 pokoi dwuosobowych oraz 12 dwuosobowych pokoi Premium. Focus Hotel Katowice Chorzów to także obiekt, który posiada własną restaurację, lobby bar, saunę i siłownię.
   
  Dodatkowych informacji na temat organizacji spotkań w hotelu udziela Anna Klimek, Kierownik Sprzedaży Konferencji, tel. 669 979 190, e-mail: a.klimek@focushotels.pl.
   

Oferty specjalne

 • Wodne szaleństwo

  Skorzystaj z 15% zniżki noclegowej od ceny dnia i zaszalej w Aquadrom, najnowocześniejszym parku wodnym na Śląsku. Cena zawiera komfortowy nocleg ze śniadaniem w formie bufetu i wodne szaleństwo w Aquadrom: godzinę w strefie sportu i rekreacji oraz godzinę w strefie saun przy rezerwacji pokoju...
 • Rezerwuj wcześniej, płać mniej

  Zarezerwuj pobyt z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem i oszczędź aż 35% od ceny dnia! Oferta dotyczy pobytu na minimum trzy doby i dostępna jest jedynie na naszej stronie. Obowiązuje pełna przedpłata przy rezerwacji. Oferta jest bezzwrotna.
 • Focus Business

  Płacisz mniej, dostajesz więcej! Myśląc o maksymalnym komforcie wypoczynku, szybkim i prostym systemie rozliczeń, stworzyliśmy Pakiet Focus Business. Nocleg + Bon Restauracyjny o wartości 40 PLN Rozliczenie na preferencyjnych warunkach. Bon nie oboiązuje na alkohole. Dostępność Pakietu On Line.