Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Fronton Office Center

Kamienna 19, 30-001 Kraków
www.fronton.pl/biurowiec

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Fronton Office Center

Zobacz nowy biurowiec z salą konferencyjną

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zobacz nowy biurowiec z salą konferencyjną - Fronton Office Center

  Przy ul. Kamiennej w Krakowie powstaje nowy obiekt, którego większą część zajmą biura i sala konferencyjna.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Sześciokondygnacyjny budynek z powierzchnią biurową na przestrzeni 5,6 tys. mkw. będzie składał się z trzech brył rozplanowanych na rzucie zbliżonym do trójkąta. Jak informują przedstawiciele odpowiedzialnej za inwestycję firmy Fronton, trzy „skrzydła” budynku mają otaczać wewnętrzny dziedziniec z salą konferencyjną połączoną z częścią gastronomiczną i pomieszczeniami biurowymi.

  Do dyspozycji użytkowników zostaną oddane podziemny garaż oraz wewnętrzny parking na ok. 105 miejsc postojowych. Na każdej kondygnacji znajdą się wieloprzestrzenne pomieszczenia biurowe zaprojektowane zgodnie ze współczesnym nurtem kształtowania przestrzeni biurowych. Biurowiec ma być też przyjazny osobom niepełnosprawnym - windy o odpowiednich gabarytach umożliwią dostęp do wszystkich kondygnacji i lokali budynku.

  Obiekt zostanie wyposażony w nowoczesne instalacje i infrastrukturę gwarantującą wysoki komfort pracy biurowej.

     źródło: www.fronton.pl