Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Galaxy Hotel

Gęsia 22a, 31-535 Kraków
www.galaxyhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Lemańska Conference & Event Sales Manager +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Galaxy Hotel

Nowa sala konferencyjna na 350 osób

Data aktualności: 14-05-2013

 • Nowa sala konferencyjna na 350 osób - Galaxy Hotel
  Krakowski hotel konferencyjny powiększył swoje centrum konferencyjne o dodatkową powierzchnię. Nowa sala została oddana do użytku pod koniec kwietnia 2013 r.
   
  Do niedawna hotel Galaxy dysponował centrum konferencyjnym, w którym zmieścić się mogło do 500 osób. Nowa sala konferencyjno-bankietowa to możliwość zaproszenia dodatkowych 350 osób. Znajduje się ona na parterze i posiada bezpośrednie wejście od ul. Gęsiej. Na tym samym poziomie znajdują się Business Room z miejscem dla 50 osób i szatnia. Obecnie łączna powierzchnia konferencyjno-bankietowa i wystawiennicza hotelu Galaxy to 1,2 tys. mkw.  
   
  Hotel Galaxy zlokalizowany jest w centrum Krakowa, nad Wisłą, w niewielkiej odległości od Starego Miasta. Obiekt oferuje 205 pokoi. Do dyspozycji uczestników odbywających sie w hotelu wydarzeń pozostająRestauracja Andromeda z widokiem na Wisłę, a także zaplecze wellness.