Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Warsaw Centre

Towarowa 2, 00-811 Warszawa
www.goldentulipwarsawcentre.com

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Ligęza-Zając Specjalista ds. sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Golden Tulip Warsaw Centre

Renowacja hotelu w Warszawie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Renowacja hotelu w Warszawie - Golden Tulip Warsaw Centre

  Wraz ze zmianą marki hotel Golden Tulip (wcześniej Kyriad Prestige) zmienia również swoje oblicze.

   

   

   

   

   

     Obecnie poszczególne części obiektu są modernizowane, jednak już wkrótce wszystkie prace zostaną zakończone i goście korzystać będą mogli w pełni z usług, jakie oferuje pierwszy w Polsce Golden Tulip. Od 6 czerwca bieżącego roku Kyriad Prestige kontynuje działalność pod marką Golden Tulip, należącą do sieci Louvre Hotels Group. Hotel, który zbudowany został w 2004 roku wraz ze zmianą właściciela zmienia również swój wygląd. Obiekt poddany został renowacji, co stanowić ma uwieńczenie transformacji z Kyriad Prestige w Golden Tulip.


  Restauracja, bar, lobby a także nowa sala konferencyjna gotowe będą już we wrześniu. Odswieżeniu poddane zostały również parter i pierwsze piętro hotelu.  Zmieni się położenie recepcji, przeniesiony zostanie bar a hotelowa restuaracja pochwalić się będzie mogła całkowicie odmienionym wnętrzem.

  Zmiany mają nadać hotelowi luksusowy charakter, głównie dzięki wykończeniom ze szlachetnych materiałów, jakie zastosowane zostały podczas modernizacji. W hotelu znajdą  się m.in. posadzki z jasnego granitu oraz parkiet z egzotycznego drewna.


  Obecnie zaplecze konferencyjne hotelu składa się z  7 sal konferencyjnych w pełni przystosowanych do organizacji szkoleń, konferencji i seminariów. Po remoncie przestrzeń konferencyjna zwiększy się o jeszcze jedną salę.


  Do dyspozycji gości hotel oddaje 288 miejsc noclegowych.


  Jako, że hotel Golden Tulip mieści się w jednym budynku z Hotelem Campanille, zakres usług w każdej chwili poszerzony może zostać o świadczenia, oferowane przez dwugwiazdkowca.


  Obecnie Louvre Hotels Group posiada w Polsce 10 hoteli.  źródło: http://www.goldentulipwarsawcentre.com