Wraz ze zmianą marki hotel Golden Tulip (wcześniej Kyriad Prestige) zmienia również swoje oblicze.

Obecnie poszczególne części obiektu są modernizowane, jednak już wkrótce wszystkie prace zostaną zakończone i goście korzystać będą mogli w pełni z usług, jakie oferuje pierwszy w Polsce Golden Tulip. Od 6 czerwca bieżącego roku Kyriad Prestige kontynuje działalność pod marką Golden Tulip, należącą do sieci Louvre Hotels Group. Hotel, który zbudowany został w 2004 roku wraz ze zmianą właściciela zmienia również swój wygląd. Obiekt poddany został renowacji, co stanowić ma uwieńczenie transformacji z Kyriad Prestige w Golden Tulip.

Restauracja, bar, lobby a także nowa sala konferencyjna gotowe będą już we wrześniu. Odswieżeniu poddane zostały również parter i pierwsze piętro hotelu.  Zmieni się położenie recepcji, przeniesiony zostanie bar a hotelowa restuaracja pochwalić się będzie mogła całkowicie odmienionym wnętrzem.

Zmiany mają nadać hotelowi luksusowy charakter, głównie dzięki wykończeniom ze szlachetnych materiałów, jakie zastosowane zostały podczas modernizacji. W hotelu znajdą  się m.in. posadzki z jasnego granitu oraz parkiet z egzotycznego drewna.

Obecnie zaplecze konferencyjne hotelu składa się z  7 sal konferencyjnych w pełni przystosowanych do organizacji szkoleń, konferencji i seminariów. Po remoncie przestrzeń konferencyjna zwiększy się o jeszcze jedną salę.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 288 miejsc noclegowych.

Jako, że hotel Golden Tulip mieści się w jednym budynku z Hotelem Campanille, zakres usług w każdej chwili poszerzony może zostać o świadczenia, oferowane przez dwugwiazdkowca.

Obecnie Louvre Hotels Group posiada w Polsce 10 hoteli.

źródło: http://www.goldentulipwarsawcentre.com